Re: Mamusie lipiec - sierpień 2011 r. *12*
No ja też sobie nie wyobrażam po porodzie kompletować wszystko - chyba nie bardzo będziemy mieć wtedy czas? Zresztą wole mieć też wcześniej przygotowane.
Właśnie wróciłam z...
rozwiń
No ja też sobie nie wyobrażam po porodzie kompletować wszystko - chyba nie bardzo będziemy mieć wtedy czas? Zresztą wole mieć też wcześniej przygotowane.
Właśnie wróciłam z laserowego zabezpieczania siatkówki, faktycznie nie było tak strasznie jak się obawiałam, tyle tylko, że dowiedziałam się, że w drugim oku też jest rozwarstwiona i za tydzień powtórka z rozrywki :/ No ale jak trzeba to trzeba.
Byliśmy też w Akpolu przed chwilą porównać Jedo Bartatinę i Roana i nadal nie wiem :( Jedo ma okienko w budce, budka się składa znacznie ciszej i ma znacznie lepiej regulowaną rączkę, ale trochę mi się nie podoba obicie tej rączki. I podstawowy minus: jest taki sztywny, a Roan się super bujał, można w miejscu kołysać dziecko. I nadal nie wiem... Bo to wg mnie największa zaleta Roana była, ale ta rączka i budka... w Roanie strasznie hałasuje.
zobacz wątek