Odpowiadasz na:

Re: Mamusie lipiec - sierpień 2011r. *22*

hej
u nas jak Anielka tak płakała to sie okazało, ze jest chora. tylko, ze dopiero 4 pediatra to wykrył, a tak mi wmawiano, ze to normalne, ze dzieci tak ryczą i że to wina mojej diety... rozwiń

hej
u nas jak Anielka tak płakała to sie okazało, ze jest chora. tylko, ze dopiero 4 pediatra to wykrył, a tak mi wmawiano, ze to normalne, ze dzieci tak ryczą i że to wina mojej diety (jadłam juz tylko ryż + gotowany kurczak, a ona wciąż tak płakała i płakała).
bruxa obserwuj, kiedy Maluszek płacze. w jakich sytuacjach płacze. czy po karmieniu? (karmisz mozę tylko piersią?) czy uspokaja się w pionie i na brzuszku a na plecach wyje w niebogłosy ? ja notowałam wszystko, ile zjadłą, o której, kiedy płakała, jak długo, jak płakała, czy bzuszek twardy, czy miękki, ile kup, jakie kupy itd. okazało się to bardzo przydate :) odkąd jest leczona jest najspokojniejszym dzieciątkiem na świecie (oprócz Waszych najspokoniejszych dzieciątek na świecie:). i co jak co, nie daj się spławić lekarzom. jednak sporo większość to konowały.

zobacz wątek
13 lat temu
kulka07

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry