Odpowiadasz na:

Re: Mamusie lipiec - sierpień - wrzesień 2011r. * 6 *

kulka, ja mam usg 4d wlasciwie na kazdej wizycie, tak w ramach "atrakcji" i jesli chcesz zobaczyc maluszka w calej okazalosci, jak fika i skacze, to zrob je ok 15-17 tygodnia. jesli zalezy ci na... rozwiń

kulka, ja mam usg 4d wlasciwie na kazdej wizycie, tak w ramach "atrakcji" i jesli chcesz zobaczyc maluszka w calej okazalosci, jak fika i skacze, to zrob je ok 15-17 tygodnia. jesli zalezy ci na zobaczeniu samej buzki, tak bardzo dokladnie, z rysami, mimika, grymasami, to wtedy kolo 30-34tc wychodza najlepsze portrety - maluch ma juz tkanke tluszczowa, takze na buzce i wyglada jak taki pucus ;)

ja w poprzedniej ciazy nie nagrywalam nic na plytke, mam tylko kilka zdjec, w tym wiekszosc jest z polowkowego (wtedy usg 3d/4d jest wykorzystywane w celach diagnostycznych-do wykluczenia rozszczepu wargi/podniebienia, obecnosci oczodolow etc).

zobacz wątek
14 lat temu
MamaFilipa

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry