Odpowiadasz na:

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *20*

Gosiek ja tak miałam z 2-3 tygodnie temu (i trwało to przez około tydzień, miałam robione akurat badania - ph idealne, wyniki moczy także)

Lekarz mówił, że tak może być po współżyciu,... rozwiń

Gosiek ja tak miałam z 2-3 tygodnie temu (i trwało to przez około tydzień, miałam robione akurat badania - ph idealne, wyniki moczy także)

Lekarz mówił, że tak może być po współżyciu, ale u nas to na wszelki wypadek przez łożysko abstynencja ;) albo jak się brzuch napina, kazał doraźnie brać nospę.

Powiedział, że martwić się mam w sytuacji, gdy będzie żywa czerwona krew, a tak to im bliżej rozwiązania to może się ta wydzielina zmieniać.

(akurat ja poleciałam od razu do lekarza bo też się przestraszyłam i powiedział, że to na pewno nie czop, bo szyjka zamknięta, zero rozwarcia i twarda i mówił, że to na pewno nie czop)

Kiedy masz wizytę teraz?

zobacz wątek
11 lat temu
Luna-

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry