MANDARYNKA

Szkoły językowe

Sopot, Tadeusza Kościuszki 62/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Malgli - opinia wątek zamknięty Wspaniała szkoła językowa, bardzo sympatyczni i dobrzy lektorzy. Uczę się...
~Malgli
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 października 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła. Uczyłem się języka chińskiego. Lektorzy potrafią świetnie...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 września 2020

Patrycja - opinia wątek zamknięty Uczyłam się w Mandarynce przez kilka lat, grupowo i indywidualnie, zawsze...
~Patrycja
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 września 2020

Magda Oroń - opinia wątek zamknięty W tej szkole każdy może dopasować naukę do swojego stylu życia, temperamentu...
~Magda Oroń
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 września 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Bardzo przyjazna, kameralna szkoła z rodzinnym klimatem i profesjonalną...
~Anna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 września 2020

Basia - opinia wątek zamknięty Szkoła z klimatem i obsługą nastawioną na wzajemną współpracę. Profesjonalne...
~Basia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 września 2020

JJ - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła, z ogromną przyjemnością wróciłam do zajęć po kilku latach...
~JJ
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 września 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie, bardzo przyjaźnie i skutecznie - uczę się w Mandarynce od...
~Magda
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 września 2020

Hania - opinia wątek zamknięty Mega pozytywne miejsce! Ciekawe zajęcia i lektorzy z pasją :)
~Hania
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 września 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Pozytywnie :) miła atmosfera, profesjonalizm, elastyczność. :)
~Paweł
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 września 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i przemiła atmosfera
~Michał
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 września 2020

Świetna szkoła prowadzona przez ludzi z pasją wątek zamknięty Uważam że ta świetna szkoła Prowadzona na najwyżsxym poziomie przez ludzi z...
~Ewa
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2019

Świetne miejsce do nauki języków azjatyckich! wątek zamknięty Jestem z Mandarynką związana juz bardzo długo (bo od 2012!) i choć już się tu...
~Magda
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2019

Justyna - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam te szkołę. Bardzo profesjonalna kadra. Przemiła atmosfera....
~Justyna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2019

Zachęcam - spróbujcie! wątek zamknięty Polecam wszystkim chętnym, którzy poza nauką chcą poznać choć trochę Wschód...
~Marcin
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 sierpnia 2019

Super szkoła! Polecam każdemu kto chce się nauczyć chińskiego. wątek zamknięty Uczę się w Mandarynce od zeszłego semestru i jestem bardzo zadowolona. Super...
~Monika Marszałek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2017

Profesjonalnie, skutecznie i przyjemnie!!!! wątek zamknięty Jestem uczennicą od kilku lat. Uczę się japońskiego i chińskiego. Dzięki...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2015

Mandarynka- chinski dla kazdego:) wątek zamknięty Wszystkich, ktorzy poszukuja mozliwosci poznania oraz zglebiania jezyka...
~Adam Sz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 stycznia 2015

Wspaniała! wątek zamknięty Nie byłam pewna, czego się spodziewać. Zostałam przyjemnie zaskoczona -...
~Briee
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 grudnia 2014

chinsk jezyki to cos cudownego wątek zamknięty firma rewelacyjna, kobiety prowadzace to profesjonalistki, przy czym pelne...
~tomas
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry