Widok

Manicure hybrydowy gdansk orunia?

Moda i uroda Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, czy możecie polecić jakiś gabinet na orunii, gdzie wykonują manicure hybrydowy. Oczywiście chodzi mi tez o dobroć jakość usługi i dobre wykonanie,
Dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli może być na ujeścisku to polecam swoje wykonanie.. obiecuje, ze bedziesz zadowolona kontakt monia22_83@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam plus dla urody p. Kamile.
Ul. Sosnkowskiego 1
nie pamietam nr telefonu ale w necie znajdziesz.
polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a słyszałyście coś o salonie Estimma na ulicy nieborowskiej?chodzi mi własnie o hybrydy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hybryda tylko w Plus dla Urody:) mi na Święta robiła p. Asia - super sprawa. Mam najlepsze lakiery na paznokciach bo CND Shellac. Trzymają mi się idealnie już drugi tydzień. Jeżeli będą Wam gdzieś proponowały hybrydę za 20-40zł to macie od razu info, że babeczki pracują na jakimś szajsie np. Golden Rose. Te hybrydy można kupić po 5zł/szt. więc chyba od razu wiadomo, jaka jakość. Najlepsze do hybrydy są w/w szelaki:) 1szt lakieru to koszt ok. 60zł. Ja jak idę na paznokcie to najpierw pytam, na czym pracują:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
sama autoreklama! Ja nie mam zamiaru reklamować żadnego salonu, ale robiłam paznokcie na lakierze za 20-25zł buteleczka 15ml i trzymały mi się ponad dwa tygodnie. Dużo, dużo zależy od staranności i umiejętności kosmetyczki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
autoreklama? przeciez nie pracuje w tym salonie. z paznokci jestem bardzo zadowolona, ale z fryzjera tam juz nie, wiec nie polecam. szilaki - poczytaj sobie troche o nich - sa najlepszymi hybrydami, zaraz obok Gelisha.Te 15ml to pewnie Mollon. niewiele salonow na nich pracuje:) sa jeszcze OPI, ale te niszcza płytke bardzo. Trwalosc lakieru zalezy od tego ile grzebiesz w wodzie i jaka masz plytke. Ja polecam tylko i wylacznie szilaki - jestem mloda mama i wciaz robie cos w wodzie, wiec u mnie trzyma sie tylko szilak. tyle:) aha... szilak trzyma sie ponad 3 tygodnie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,ja mogę polecić gabinet"Magiczny Kącik" na Oruni Górnej,przede wszystkim na bardzo dobrej firmie Shellac,u mnie utrzymuje się 3 tygodnie,cena przystępna ,miła atmosfera,mogę podać nr do P.Ani kosmetyczki:507-81-81-36
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Orientuje się może Pani czy w tym salonie jest możliwość przedłużenia paznokci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Orunia Górna

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

do góry