Widok

Manufaktura

Warsztat w przydomowym garażu, ogólnie panujący nieporządek, wyposazenie chyba nie zabardzo profesjonalne, umawiać sie trzeba z kilkutygodniowym wyprzedzeniem, po przyjechaniu nikt nie pamięta ze sie było umówionym, do ostatniego czasu przywozilem swoje części - filtry PRINS ponieważ razu pewnego Pan inżynier zamówił i wykonał narzut dla siebie w ilości plus 80% w stosunku do rynku jak sie pózniej okazało. W ostatnim czasie otrzymałem opowiedz ze Pan inżynier już nie montuje części właścicieli i na tym nasze drogi sie rozeszły, cóż stać mnie ale na jakość i nie lubię byc skubanym, a już miałem dać drugie auto do zagazowania do pana inżyniera na szczęście sa inne dobre warsztaty. Jak sie okazało w innym warsztacie "profesjonalizm" to jednak rzecz względna. A temu warsztatowi dobrze życzę ale w obecnych realiach naciąganie w dłuższym okresie sie nie sprawdza i źle się kończy w szczególności dla takich "manufaktur" (w końcu to nie serwis Maybach'a).
Moja ocena
jakość usług: 3
 
czas realizacji: 4
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 3
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Szanowny Panie,
dziękujemy za opinię. Nie podał pewnych istotnych informacji. Cena podana przez nas zawierała w sobie nie tylko cenę filtrów ale ich wymianę, sprawdzenie szczelności instalacji oraz sprawdzenie poprawności ustawień - parametrów pracy instalacji LPG, szczególnie ciśnienia gazu generowanego przez reduktor po wymianie filtrów, co w Prinsie ma szczególne znaczenie do poprawnej pracy instalacji. Jest to u nas normalna procedura, zapewniająca poprawną pracę samochodu na gazie.
Zrezygnowaliśmy z korzystania z materiałów powierzanych przez klientów po sytuacjach gdzie po wymianie filtra gazu powierzonego przez klienta, klienci próbowali wmówić nam, że po wymianie wynikła jakaś usterka instalacji rzekomo spowodowana naszym filtrem, co oczywiście nie mogło mieć miejsca. Jeśli mamy brać na siebie odpowiedzialność za obsługę instalacji klienta, chcemy korzystać z naszych może droższych ale oryginalnych (od dystrybutora na Polskę firmy LTA Polonia, przedstawiciela marki Prins) i niezawodnych części.
Trudno utrzymać podczas pracy i dnia pełnego klientów idealny porządek ale staramy się utrzymywać pewne normy i wydaje nam się, że całkiem nam to wychodzi. Szkoda, że jak widać nie zawsze.
Z zakładów obsługujących Prinsa możemy polecić Autosystem w Sopocie oraz Pana Buczaka na Do studzienki.
Pozdrawiamy - Barabasze
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry