Odpowiadasz na:

Maraton Lębork

Pisałem już o tym temacie w zeszłym roku, mamy trasę wybitnie leśną, przewyższenie podobne do Gdańska tyle że ma kilka naprawdę długich (jak na Pomorze) podjazdów i zjazdów. W tym roku wszystko... rozwiń

Pisałem już o tym temacie w zeszłym roku, mamy trasę wybitnie leśną, przewyższenie podobne do Gdańska tyle że ma kilka naprawdę długich (jak na Pomorze) podjazdów i zjazdów. W tym roku wszystko wskazuje na to że się odbędzie. Organizator Miasto Lębork i LIRO.

Termin: mamy taki nieco szalony pomysł żeby zrobic go już za 3 tygodnie, tzn. tydzie przed maratonaem GG Gdańsk. Czy w tym terminie można byłoby liczyć na was, bikerów z 3-city?

zobacz wątek
20 lat temu
~diablo

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry