Widok

Maraton w Gdyni 29 bm

Czesc i czolem,
ktos sie wybiera na ten maratonik?

Znacie trase, sume przewyzszen, poziom trudnosci?
Ktos objezdzal? Kto ukladal trase (Trek Gdynia?)? Bedzie 81 km?

O ktorej start i skad? Jaka srednia myslicie, ze sie da wykrecic - 28 czy 19 km/h?

Jakie prognozy pogodowe - i jakie oponki zalozyc?

z gory dzieki,

pozdrower
Peter
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To moze niedziela ? Tyle ze o 10.30 to sie w takie dni wstaje z wyra :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to moze piatek ? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niedziela 11.00.

www.sopotkillers.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dla mnie niedziela o 11 może być :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jutro będę na 90%. Ktoś się jeszcze wybiera?

www.sopotkillers.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja z roznych przycyzn na 50%. Ale w razie czego - jakies miejsce zbiorki jest ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na starcie: SP 16 na Pustkach.

www.sopotkillers.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jak bylo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia MTB Maraton 2007

W sobotę 29 września odbędzie się Gdynia MTB Maraton 2007. Start i meta zawodów mieścić się będzie na Pustkach Cisowskich w Gdyni przy Szkole Podstawowej nr 16 (ul. Chabrowa 43). Zawodnicy będą mogli rywalizować na dwóch dystansach: mega – 40 km i giga 80 km. Malownicza i wymagająca czterdziestokilometrowa pętla wyścigu biegnie ścieżkami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego pomiędzy Gdynią, a Rumią. Pula nagród finansowych na dystansie giga wynosi 2500 zł. Do wygrania są również nagrody rzeczowe oraz trofea sportowe w 21 kategoriach wiekowych. Na każdego uczestnika maratonu na mecie czekać będzie ciepły posiłek, pamiątkowy medal oraz koszulka.
Więcej informacji na stronie www.gosirgdynia.pl

Rafał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do oplat startowych.
Jezeli ktos nie doczytal, bo informacje chyba pojawila sie nie tak dawno, to opłata startowa przed samym wyscigiem wynosi 45 zl. A jezeli dokona sie przelewu do wtorku do godz. 12 - 30 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry