Widok

Marcia - opinia

Rewelacyjna obsługa pani dr nauk medycznych!
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z całego serca polecam Panią Doktor wszystkim pacjentkom borykającym się z trudnościami zajścia w ciąże a także w trakcie. Bardzo doceniam jej profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Dzięki Niej jestem szczęśliwą mamą bliźniaków. Miałam problem zajścia w ciąże z uwagi na bardzo niski poziom AMH (rezerwa jajnikowa mój wynik to 0.29. Gdzie norma jest 0d 1-5). Miałam konsultacje u wielu lekarzy a nawet w klinice leczenia niepłodności w Gdańsku gdzie zostawiłam bardzo dużo pieniążków i nie było żadnego efektu a na końcu stwierdzili, że powinnam skorzystać z metody in vitro to jedyna szansa, aby zostać mamą taką informację uzyskałam od lekarza. Mój świat się zawalił przepłakałam wiele nocy, byłam zrezygnowana aż otrzymałam kontakt do Pani Doktor Agnieszki nie liczyłam na cuda, ale miałam cichą nadzieje, że się uda. Na pierwszej wizycie Pani Doktor obejrzała całą dokumentację medyczną i od razu zadziałała, zapisała bardzo dużo lekarstw i witamin wszystko odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze biło od niej ciepło i życzliwość. Wszystko na spokojnie wytłumaczyła. Wizyta trwała ponad 40 minut, czym jestem mile zaskoczona. Po dwóch miesiącach stosowania się do zaleceń Pani doktor zaszłam w ciąże metodą naturalną gdzie według innych lekarzy było to nie możliwe. Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor. lekarz godny polecenia!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry