Widok

Marcin - opinia

Pani wykazała 0 empatii i profesjonalizmu. Umówiła niemowlaka na badanie w poradni w Gdańsku w godzinach szczytu na 15 i wielce oburzona na drobne spóźnienie. Pomimo sporego wyprzedzenia terminu wizyty nie przeprowadziła odpowiedniego wywiadu przed wizyta, nie poinstruowała jak należy się przygotować do badania co jest to kluczowe jak sama stwierdziła. Stwierdziła ze wszystkie informacje są przecież w internecie. Badanie finalnie nie odbylo sie, bo Pani sie spieszyło na wizytę domowa gdzie zarobi więcej pieniążków nie polecam
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
czas oczekiwania: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Panie Marcinie,
pragnę zauważyć, że w swej opinii mija się Pan z prawdą, a Pana spostrzeżenia są nie obiektywne i nasycone złośliwością i arogancją, która wykazywał Pan podczas wizyty.
Pragnę przypomnieć:
1. ja nie wyznaczałam terminu badania,zamieszczona opinia nie dotyczy usług świadczonych przez Mobilne EEG
2.pomylił Pan daty badania - był Pan wcześniej o 1 dzień
3.w wyznaczonym terminie wizyty spóźnił się Pan ok 20 min, nie licząc się z tym, że badania w przychodni są wg harmonogramu jak również pracownicy w przychodni pracują w określonych godzinach pracy oraz mogą, mieć również inne zajęcia i umówione badania
4.nie zainteresował się Pan jako rodzic, w jaki sposób przygotować dziecko do badania i czym jest badanie
5.mimo Pana niekulturalnego zachowania wszyscy pracownicy przychodni wykazali się profesjonalizmem i próbowaliśmy wykonać badanie.
6.z przyczyn niezależnych ode mnie oraz przychodni badanie mogło być przeprowadzone, jego wynik był by zaburzony przez rozbudzone i płaczące dziecko.
W tej sytuacji otrzymał Pan zwrot kosztów badania.
Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe punkty myślę że Pana opinia jest niesprawiedliwa i niestosowna a pańskie zachowanie podczas badania pozostawię bez komentarza
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry