Widok

Marcin - opinia

Serdecznie polecam Biuro Silva Creative Estate a w szczególności Panią Sylwię Orlikowską , którą miałem przyjemność poznać. Połączyła nas nie tylko wspólna transakcja zakupu nieruchomości inwestycyjnej. Telefon do Pani Sylwii otrzymałem od znajomego, który krótko podsumował postać właścicielki biura ( niesamowita, działa szybko i skutecznie-sprawdzona profesjonalistka . Szukałem czegoś wyjątkowego co będzie moją odskocznią od pracy w Wawie ale też będzie dodatkowo zarabiało na siebie kiedy mnie nie będzie na miejscu. Pani Sylwia znalazła mi wyjątkową nieruchomość ,która spełniła w pełni moje oczekiwania, Jestem bardzo zadowolony i usatysfakcjonowany .Przyjechałem na akt notarialny i zrobiłem przelew resztą zajęła się Pani Sylwia. Jeszcze raz dziękuję za wyjątkowo sprawną obsługę. Polecam każdemu kto chce zaoszczędzić nie tylko czas ale przede wszystkim kupić w dobrej cenie tzw ,,oferty spod lady "
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
prowizje i opłaty: 4
 
ocena ogólna: 6
 
5.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dziękuję za docenienie mojej pracy. Razem z moimi agentami w biurze, tworzymy nowe standardy pracy polegające nie tylko na bezpieczeństwie czy też oszczędności czasu ale przede wszystkim na niekonwencjonalnych rozwiązaniach. Mój zespół daje z siebie ,,Więcej niż inni " a nasza kreatywna praca przynosi zamierzony efekt w postaci szybkiej sprzedaży bądź też zakupu np spod lady ( czyli ofert tzw nie publikowanych -niedostępnych dla wszystkich ). Panie Marcinie wiem, że to jeszcze nie koniec naszej wspólnej przygody nieruchomościowej i niebawem szukamy kolejnej perełki na wynajem. Do zobaczenia już wkrótce. Pozdrawiam serdecznie wraz z zespołem Silva Creative Estate.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry