Widok

Marcin - opinia

Chyba firma zakończyła działalność, bo tel.kom. milczy i 3 razy odbiłem się już od drzwi.
02/2017 naprawa PC siostrzeńca. "Wymieniłem na trochę gorszy". Asus P7P55-M na P5KPL-AM (drugi HDD nie podłączony - płyta ma 2 wejścia SATA), i3 530 na DualCore E5300, RAM DDR3 4GB 1333MHz na 3GB DDR2 400MHz, HD5750 1024MB VapourX na GF 8600GT 512MB. Zasilacz został ten sam BQT-L7-530W. Jeszcze się nie spotkałem z przypadkiem, żeby zepsuta płyta gł. pociągnęła całą wymienioną resztę.
06/2017 nowy PC dla siostrzeńca. W obudowie AKY007BG w komplecie powinny być 2x AK-CA-01 (zapięcie beznarzędziowe 5.25") i 2x AK-CA-02 (kieszeń beznarzędziowa 3.5") - nie ma! Nie miałem jak drugiego HDD zamocować. Teraz kwiatek: Zwracałem uwagę, żeby dać inny zasilacz ale Pan zostawił ten z pierwotnej oferty, tzn. Logic 505P. Na elektrodzie jest na czarnej liście zasilaczy. Dziwi tym bardziej, że MK-Notebook ma tam konto i się udziela.
Moja ocena
MK-NOTEBOOK kategoria: Serwis komputerów
obsługa: 6
 
jakość usług: 1
 
czas realizacji: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 2
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak naprawdę nie pamiętam aby Pan zgłaszał swoje zastrzeżenia, pracujemy również wyjazdowo w terenie, stąd zapewne "mijanie" się, telefon jest jest jak najbardziej czynny i do pełnej dyspozycji Klientów. Proszę konkretnie podać zastrzeżenia ponieważ z opisu nie potrafię wywnioskować o co chodzi. niemniej jednak szanuję Pańską opinię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry