Widok

Marek - opinia

Bywałem w Maxpizzy kilkakrotnie. Jedzenie jest na prawdę smaczne, może niektóre dania za tłuste, ale generalnie w porządku. Porcje- olbrzymie, cena- niska w porównywaniu do porcji, obsługa- niestety TRAGICZNA. Jest to jedyny, ale niestety spory minus tej knajpy. Kelnerki niestety nie są zbyt miłe, No chyba, że dla swoich znajomych, lub stałych klientów, reszta traktowana jest z góry. Są panie do, których nie mam żadnych zastrzeżeń, No ale niestety, pani w krótkich blond włosach, kompletnie nie nadaje się tego zawodu, zero szacunku do klienta, czy jakichkolwiek dobrych manier, ani uśmiechu, który w tym zawodzie jest wazny. Kolejną kelnerkę, którą należy postawić do pionu jest mała brunetka w okularach. Te same zarzuty co do pani w blond- dla "swoich" może i miła, dla reszty już niekoniecznie. Następna to pani (chyba najstarsza, bo widać, że się tam rządzi jak mało kto) w warkoczu, nie miła, bez uśmiechu, ciężko jest się o coś doprosić.
Niestety musiałem to napisać, bo mimo, że lokal jest naprawdę fajny, jedzenie super... to niestety niektóre kelnerki do wymiany.
Moja ocena
Maxx Pizza kategoria: Pizzerie
obsługa: 1
 
menu: 5
 
jakość potraw: 5
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 5
 
4.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Siebie postaw łosiu do pionu hehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry