Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
lid14@wp.pl - ocena Pełny profesjonalizm
~lid14@wp.pl
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 6 marca 2024

Halina - ocena Samochód miał do wymiany reflektor i niby zderzak minęło sześć dni i nie ma...
~Halina
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 12 września 2023

Elżbieta - opinia Szybka diagnoza i szybka naprawa. Miła i profesjonalna obsługa. Dziękuję i...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 17 maja 2023

Katarzyna - opinia Jestem bardzo zadowolona z serwisu. Panowie szybko wykryli usterkę i po kliku...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 października 2022

Zadowolony klient hyundaia - opinia Bardzo polecam serwis Hyundai Margo! Zazwyczaj w serwisach tylko obiecują, a...
~Zadowolony klient hyundaia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 października 2022

Kamila R. - opinia Bardzo polecam, profesjonalne obsługa! Kupiłam samochód w Hyundai Margo na...
~Kamila R.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 października 2022

e - opinia wątek zamknięty lepiej nie kupować Hyundai bo będą Państwo skazani na korzystanie z usług ASO...
~e
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 marca 2022

Wojtas - opinia wątek zamknięty Sprowadzony Hyundai Tucson potrzebował aktualizacji mapy , wiec po...
~Wojtas
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 lutego 2022

Leszek - opinia wątek zamknięty Serwis zamiast 2,5 godzin trwał 5 godzin, koszt wymiany tarcz hamulcowych...
~Leszek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 lipca 2021

Białozorczyk Marcin - opinia wątek zamknięty Szybka i fachowa naprawa blacharsko lakiernicza jest czymś naprawdę rzadkim w...
~Białozorczyk Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 grudnia 2021

rm - opinia wątek zamknięty Od 6 miesięcy auto jest systematycznie w serwisie Margo Hyundai Gdańsk. Brak...
~rm
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 stycznia 2020

Andrzej - opinia wątek zamknięty Najgorsza obsluga Klienta na serwisie. Mam dwuletnią i40 ktora ma przejechane...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 września 2020

Robert - opinia wątek zamknięty Szybko, bez problemów. Auto wyglądało jakby dopiero z salonu wyjechało....
~Robert
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2020

martines - opinia wątek zamknięty Światowy poziom usług. Super jakość i miła obsługa. Bardzo polecam każdemu...
~martines
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 stycznia 2020

Jaroslaw. Poloczansski - opinia wątek zamknięty Inteligentnie zyczliwie milo polecam
~Jaroslaw. Poloczansski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 stycznia 2020

Polecam salon na ul.Grunwaldziej. wątek zamknięty Miła obsługa i kompetentne podejście do klienta , w szczególności P. Tomek ,...
~Maciej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 października 2019

Przegląd, odświeżenie wnętrza i lakieru wątek zamknięty Od dwóch serwisuje tam moje auto, nigdy się nie zawiodłam, zawsze miło...
~Ewcia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 września 2019

Profesjonalny serwis, super car spa wątek zamknięty Świetna obsługa, bardzo profesjonalne podejście do klienta. Sceptycznie...
~Pablo
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 września 2019

Super! wątek zamknięty Polecam! Panowie z serwisu zawsze skorzy do pomocy!
~Klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lipca 2019

Super serwis. wątek zamknięty Od lat korzystam z usług Margo i nigdy się nie zawiodłem . W odróżnieniu od...
~Waldemar
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 lipca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
54

postów

47

wątków

do góry