Widok

Marlena Dietrich. Iluzje

Marlena Dietrich. Iluzje Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Marlena Dietrich. Iluzje.
Jacek Bała
"MARLENA DIETRICH. ILUZJE"

Niekwestionowana gwiazda. Charyzma, osobowość, talent. Marlena Dietrich - ikona. Jej życie pełne było muzyki, kina, mężczyzn i skandali. Publicznie potępiła nazizm i wyjechała do Stanów Zjednoczonych, wspierała amerykańskich żołnierzy. Żyła tak jak chciała, a chciała wszystkiego i miała wszystko... Nasz spektakl przeniesie Państwa na umowny plan zdjęciowy ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brawo

Beata Buczek-Żarnecka wspaniale wczuła się się w postać Marleny. Na uwagę zasługuje również Krzysztof Berendt w roli reżysera. Ma zadatki na świetnego aktora. Wzruszająca jest Małgorzata Talarczyk jako matka Marleny. Podziękowania się należą całemu zespołowi za bardzo dobrą grę.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4

Brawo brawo

Aktorka grająca Marlenę - rewelacyjna! Również świetnie zagrana została rola Edith Piaf.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3

140 zeta za 2 bilety

Szczerze? Przez takie zaporowe ceny wolę obejrzeć sobie jakiś film w domu. I nie wmawiajcie mi, że sztukę ma się cenić, bo to naprawdę przegięcie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 14

Można na inną sztukę, do innego teatru. Trzeba szukać.
Kino też podono upada przez seriale i streaming.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co się

trzęsiesz? jak cię na stać to zostań w domu i z piweńkiem oglądaj porąbane serialiki!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

To siedź

To siedź w domu i nie narzekaj. Piwko też możesz wyżłopać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny spektakl.

Ale bardzo wiele do życzenia pozostawiają siedzenia dla publiczności. Mało tego ,że niewygodne to jeszcze wystające elementy metalowe konstrukcji powodują,że można się potknąć . Spektakl na 5+ ale siedziska na ocenę niedostateczną. Do wymiany jak najszybciej,
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świadomy wyborca

Cenzura w natarciu czyli wolne media.
Gdzie mój komentarz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świadomy wyborca

Napisałem, że aktor Grzegorz Wolf wcielił się w rolę 8* i grzmot ta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Piękna Zośka (4 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Piękna Zośka . "PIĘKNA ZOŚKA" Justyna Bilik, Marcin Wierzchowski W roku...

Mam tę moc. Bal u Elsy (26 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Mam tę moc. Bal u Elsy . "Mam tę moc. Bal u Elsy" Przygotowania do...

Rodzinne piekiełko (8 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Rodzinne piekiełko . Spektakl komediowy "RODZINNE PIEKIEŁKO" Kto nigdy...

do góry