Widok

Marna kręgielnia - nie polecam

Miałem okazje dwa razy kraś w kręgle w soprano. Po pierwszym mój wniosek był taki że w porównaniu do innych kregielni na których byłem maszyny w soprano chodzą po prostu powoli. Ale to był pierwszy raz i było to do przeżycia.
Drugi to była totalna porażka. Nie dość że planowo robiłem rezerwacje na listopad która została dwukrotnie przekładana z powodu problemów technicznych które wierze ze niewątpliwie mają to jak już w końcu mieliśmy okazję faktycznie pograć okazało się że jakość usługi jest zerowa!
Nie dość że maszyna chodzi fatalnie wolno to jeszcze notorycznie upuszczała jakiś kręgiel przed ułożeniem albo zwyczajnie się zacinała. Do tego super tłumaczenie pana z obsługi że przecież dodali nam łaskawie 2 minuty gry za klilkukrotne zawiechy maszyny w trakcie dwóch godziny gry. Nie no super ale nijak się to ma tdo jakości usługi? Bo mi serio przyechodzi ochota na granie jak czekam 2 min aż mi się kregle po każdym rzucie ustawią i jeszcze 4 min co kilka rzutów z powodu zawiechy. Na szczeście są inne kręgielnie w mieście i już więcej nie popełnie błędu pójścia do Soprano. Nawet z gruponem godzina gry za 1 zł.
Moja ocena
Soprano kategoria: Kręgielnie
obsługa: -
 
wyposażenie: -
 
klimat i wystrój: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No widzi Pan dobrze ze ma Pan wybor,nie bedzie juz trzeba sie meczyc w Soprano
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry