Widok

Marta S. - Międzynarodowa firma Jachtowa. - ocena

Najlepsza Szkoła języka angielskiego! Jestem zachwycona nauką oraz atmosferą tego miejsca. Program nauczania jest dostosowany do potrzeb ucznia. Chciałabym wyrazić swoje uznanie dla właściciela. Pan Krzysztof i jego pasja są godne podziwu! Jego wizja stworzenia tego miejsca, zaangażowanie, dobry kontakt, przekłada się na atmosferę. Dzięki jego trosce o każdy detal, uczniowie mogą liczyć na wsparcie i motywację na każdym kroku. Wyjątkowa osoba, która inspiruje i motywuje! Regularnie działając w social mediach. Szczególnie chciałabym wyróżnić lektorkę Dominikę M., która jest niezwykle ciepła, kompetentna, cierpliwa, troskliwa, nie ocenia - nie boisz się popełnić błędów, a także jest pełna pozytywnej energii i zawsze uśmiechnięta. Jej metody nauczania są angażujące, co sprawia, że nauka języka angielskiego staje się prawdziwą przyjemnością. Dzięki Dominice poczyniłam ogromne postępy w krótkim czasie. Już od pierwszej lekcji wiesz, że jesteś w dobrych rękach! Jestem Inżynierem Jakości w Międzynarodowej firmie Jachtowej. Dzięki lekcjom z Dominiką zyskałam pewność siebie, poznałam nowe zwroty, poprawiłam wymowę i słownictwo. Wszystkim bardzo polecam szkołę Lango Master! Jesteście super!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

No przepięknie dziękujemy! Cudownie mieć takich uczniów jak Pani! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry