Witam,
miałam troche problemów po odbiorze dotyczących reklamacji,(nadenerwowałam sie troche) ale wywiazali sie z reklamacji. Poza tym jeśli chodzi o plan zagospodarowania terenu, to tym prosze sie nie sugerować, poniewż to przykładowy plan i firma nie ma obowiazku wywiazać sie z niego. Firma czesto przesówa terminy, jeśli chodzi o oddanie budynku to jest mały poślizg, jeśli chodzi o inne rzeczy to róznie bywało i bywa. Ściany oczywiście do poprawki.. Pomijając pękanie ścian działowych od pracy budynku, pękają również w połowie, wielka krecha na środku pokoju , przedpokoju, krecha nad drzwiami, pod oknem pękniecie tez mam, nie wiem czy to normalne. Drzwi niskiej jakości do domu, troche zwichrowane( mam dwie szpary, u góryi u dołu ), no ale wkońcu to tanie mieszkania "za taką cene niestety nie można sie domagać lepszego wykończenia". Zależy kto czego oczekuje.

Może teraz coś miłego. Obsługa miła, zawsze pomocna, tyle że często nie od Tych Pań wiele rzeczy zależy i nie zawsze mogą wszystko zorganizować jakby człowiek chciał. Na prosbe wykonawca bez problemu przeprowadza zmiany zgodne z przepisami. Poza standardem mieszkań (jakością towaru) firma godna zaufania.

Pozdrawiam