Widok

Marta - opinia

Termin operacji zarezorwowałam rok wcześniej ponieważ nie mieszkam w Polsce i zależało mi na konkretnym terminie. W czasie konsultacji wywiad ze mną przeprowadzony był przez panią asystentkę... na korytarzu przed gabinetem w obecności około 8 innych, obcych mi osób! W czasie samej konsultacji byłam non stop namawiana na większy biust...jestem szczupłą osobą a Pani doktor chyba wszystkich mierzy swoją miarą.Konsultacja odbyła się w marcu, poniosłam koszty samej konsultacji ale także biletów samolotowych, hotelu oraz usg piersi. W połowie maja dostałam maila, że w moim terminie pani doktor zarezerwowała sobie urlop i prosi o przełożenie mojej operacji miesiąc wcześniej lub miesiąc później. Odpowiedziałam, że nie ma takiej możliwości gdyż wiąże się to dla mnie z ogromnymi kosztami. Po naciskach zostało mi zaproponowane rozwiązanie... Operacja w tym samym terminie przeprowadzona przed Dr Dobaczewską... Kto kiedykolwiek szukał opinii na temat lekarzy chirurgów w Trójmieście na pewno kojarzy to nazwisko. Nie do pomyślenia! Kategorycznie odmówiłam i poprosiłam o zwrot poniesionych przeze mnie do tej pory ko
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
wyposażenie: 1
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy za podzielenie się z nami Pani opinią. Jest nam niezmiernie przykro, że nie odpowiadał Pani gabinet, konsultacja, doktor i zespół Kliniki, a mimo to bardzo Pani pragnęła być właśnie u nas operowana.
Czas pandemii, to trudny okres w życiu wielu ludzi, sytuacja na świecie zaskoczyła nas i nagle, z dnia na dzień, nasze wcześniej poczynione plany muszą ulec zmianie, co z pewnością dla Pani jest przykre i frustrujące.
Życzymy pomyślności i znalezienia kliniki, która będzie Pani odpowiadać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry