Widok

Martwy punkt

cofam sie ,mam wrazenie ,ze w rozwoju,lojalna ,pogodna,zyczliwa,znalazlam sie w punkcie kiedy nie wiem co ze soba zrobic,dziecko rosnie ,nie mam juz tylu obowiazkow..na codzien sama ,bez pracy,strasznie samotna.Niby zyje ale mam wrazenie ,ze wegetuje ,brak mi pomyslu na siebie...
Po każdym dniu trze­ba pos­ta­wić kropkę, od­wrócić kartę i zaczy­nać na nowo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowanie,tylko zeby oko bylo otwarte,bo inaczej to tylko sobie
Po każdym dniu trze­ba pos­ta­wić kropkę, od­wrócić kartę i zaczy­nać na nowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
czyli jakis element wspolny juz jest
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
taaa,narazie to ja mam ochote przez okienko wyskoczyc;0
Po każdym dniu trze­ba pos­ta­wić kropkę, od­wrócić kartę i zaczy­nać na nowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to wyskocz z mlodym chlopaczliem na kawke ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry