Widok

Maryla - opinia

Pani Monika jest doświadczonym , zaangażowanym , a co najważniejsze skutecznym specjalistą w swojej dziedzinie.To osoba o dużej kulturze osobistej,dyskretna,kompetentna,delikatna,pogodna i nadzwyczaj cierpliwa. Wspaniale nawiązuje kontakt ,słucha uważnie , w rzeczowy sposób omawia zagadnienia , zachęca do współpracy i deklaruje pomoc . Do każdego podchodzi indywidualnie . Widząc z jaką pasją i zaangażowaniem działa jestem przekonana , że każdy będzie zadowolony . Na każdej wizycie otrzymywałam bardzo zróżnicowany indywidualny jadłospis oraz analizę składu ciała . Posiłki smaczne i proste w przygotowaniu a składniki łatwo dostępne. Wizyty z taką pomocą i wsparciem to sama przyjemność . Polecam każdemu kto chce zmienić swój jadłospis , zdrowo i racjonalnie się odżywiać a przy tym zadbać o swoje zdrowie . Pani Moniko dziękuję za cenne rady , pomoc i wspaniałą współpracę.
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Marylo, dziękuję za miłe słowa. Staram się, aby atmosfera podczas naszych spotkań była przyjazna i serdeczna. Gratuluję Pani osiągniętych efektów. Pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry