Widok

Marysia ma Rysia

Marysia ma Rysia Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Marysia ma Rysia.
Marysia ma Rysia
Emil Płoszajski

Preferencje wiekowe: 3+

Każdy ma jakieś oczekiwania względem życia. Może nie każdy, ale... prawie każdy. Bo, od życia powinno się oczekiwać - a jakże! Przecież, jedynie marzenia wymarzone mają szansę się spełnić, prawda?

Marzenia ma również Marysia, tytułowa bohaterka muzycznego przedstawienia dla całych rodzin (a szczególnie dla dzieci w wieku 3+). ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelacja!

Byłem na pokazie przedpremierowym i z czystym sumieniem mogę polecić tę sztukę.
Widownia pękała ze śmiechu, bo przedstawienie przepełnione jest dobrym humorem, a aktorzy wcielili się w swoje role bezbłędnie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłam z 2,5 letnią dziewczynką

Przedstawienie jest dla dzieci 3+ ale ja znając swoje dziecko wiedziałam, że córeczka mając 2,5 lata będzie się dobrze bawić. Bardzo podobała mi się bogata scenografia - bardzo dopracowana! I śliczne stroje. Super że aktorzy śpiewają znane dzieciom piosenki i zachęcają do wspólnego śpiewania. Wychodzą do widzów - głaszczą po głowie, podają rękę. Moja córeczka była zachwycona! Przedstawienie bardzo ciekawe, przekazuje dużo wartości - o przyjaźni, akceptacji siebie takim jakim się jest, o tym że w przedszkolu można mieć słabsze chwile. To do czego mogę mieć uwagi to momentami zbyt trudne słownictwo jak na 3 letniego widza.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam

Super spektakl, zabawny, kolorowy, dobrze zagrany i zaśpiewany. Bawiłam się świetnie z moim trzylatkiem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecamy!

Świetne zagrane, bardzo nam się podobało, sześciolatka zachwycona. Zachęcamy!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cudowne!!

Jesteśmy zachwyceni! Rozczulajacy Rysio..delikatna Marysia..kochany Robert..i fascynująca Złota Rybka..No i cudowna muzyka w świetnym wykonaniu! Jesteśmy zachwyceni..Babcia Ewa i 5 letni Olafik.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wspaniałe!

Wspaniała gra aktorska, poziom artystyczny i wgl wszystko na najwyższym poziomie. Idealna dla dzieci, a i dorośli się pośmieją :) Super!! (8 marca 2020r.)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sztosik

uśmiałam się, serio
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

rewelacja

świetny spektakl, ubawią się dzieci i rodzice, bardzo polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze się bawiliśmy

Zabrałam na ten spektakl niespełna 3 letnią córkę i świetnie się bawiła. Bardzo ciekawe stroje, sympatyczni bohaterowie, długość spektaklu w sam raz. Pozdrawiamy serdecznie Złotą Rybkę, uśmiałam się serdecznie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Punkt zero (4 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Punkt zero . PUNKT ZERO na Scenie Malarnia W Teatrze Wybrzeże trwają...

Piraci. Musical niesuchy (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Piraci. Musical niesuchy . "Piraci. Musical niesuchy" - czyli kolejne...

Kobieta, która ugotowała męża (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Kobieta, która ugotowała męża . "Kobieta, która ugotowała męża" Pikantny...

do góry