Odpowiadasz na:

Masa

Witam!!

Wydaje mi sie, ze wielu kierowców i pieszych przez wakacje zapomniało jak wszystko powinno wygladać.
Myśle, ze warto by bylo zorganicować Mase w 3miescie. Przejechać sie... rozwiń

Witam!!

Wydaje mi sie, ze wielu kierowców i pieszych przez wakacje zapomniało jak wszystko powinno wygladać.
Myśle, ze warto by bylo zorganicować Mase w 3miescie. Przejechać sie ulicami i sciezkami rowerowymi albo i nie zeby nauczyuc ludzi co oznacza wchodzenie/wjeźdżanie na nie swoja droge.

zobacz wątek
19 lat temu
~dracozao

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry