Widok

Masakra odradzam

Kupiłem rowerek dla córki, już po pierwszej przejażdżce pojawiły się problemy z piastą . Rowerek przy redukcji biegów traci drugi bieg. Początkowo pomyślałem że to kwestia złej regulacji. Fachowiec przyjmujący rower mimo prób regulacji stwierdził na piśmie wymianę piasty na nową w ramach gwarancji. Po dwóch dniach gdy przyszedłem odebrać rowerek nastąpił zwrot w całej sytuacji,a mianowicie już inny fachowiec stwierdził że piasta jest dobra i nie jest konieczna wymiana. Po przetestowaniu rowerka na miejscu okazało się że problem jest nadal ten sam. No i jak to bywa w takich sytuacjach zaczyna się robienie z klienta wariata. Na próbę przejechałem się dwoma innymi rowerami tej samej marki z tym samym sprzętem i w żadnym tego rodzaju problem się nie pojawił. Mimo wszystko nadal wmawiano mi że to normalne. Po wejściu sprawy w tryb gwarancyjny po 14 dniach otrzymałem pismo że jakiś fachowiec stwierdził że piasta jest dobra i że one tak mają że przy większych napięciach mogą przepuszczać biegi. Hehe!
Wychodzi na to że według rzekomego fachowca rowery służą do zjazdów z górki. No i tyle jutro idę odebrać rowerek no i kieruję sprawę do rzecznika. Odradzam wszystkim ten pseudo rowerowy sklep
Moja ocena
Bikersworld.pl kategoria: Sklepy i serwisy rowerowe
obsługa: 1
 
asortyment: 1
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry, opisana przez klienta sytuacja jest związana z bardzo częstym ( w nowych rowerach) zjawiskiem jak tzw. dociąganie połączeń śrubowych. Między innymi dlatego większość producentów rowerów wymaga po około miesiącu od zakupu, dokonanie przeglądu w serwisie rowerowym. Klient, który tak nerwowo zareagował na zupełnie normalną sytuację rozregulowania się przekładni został grzecznie i profesjonalnie obsłużony, rower wyregulowany i wierzymy, że również nerwy naszego klienta ukojone ;-) Życzymy naszemu klientowi udanego użytkowania rowerka, tym bardziej, że z doświadczenia wiemy, iż tego rodzaju piasty cieszą się zasłużoną opinią "niezniszczalnych"

pozdrawiamy serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
do góry