Widok

Masakra

Dobra rada dla Pana Konrada niech pan w końcu ruszy tyłek od laptopa masakra z rana nie ma instruktora nie ma kogo się doradzić a jeśli już jest pan instruktor to z wielką łaską i miną nie zadowoloną podchodzi i pomoże chodziłam do innych klubów ale tam instruktorzy mili pomocni pozdrawiam
Moja ocena
Akademia Fitness i Centrum Odnowy Biologicznej FIT ZONE kategoria: Siłownie i fitness kluby
obsługa: 4
 
oferta: 4
 
wyposażenie: 4
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dziękuje za dobrą radę ale plany treningowe piszę własnie na laptopie, jeżeli ma pani z tym problem niestety nic nie poradzę. Co do treningów to wystarczy powiedzieć z czym jest problem a bez "łaski" pomogę i mogę napisać plan treningów oczywiście dla Pani odręcznie.
Pozdrawiam Konrad
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie zgadzam się z tą opinią. Co prawda, ze względu na czas sesyjno - wakacyjny, od 3 tygodni nie byłam w klubie. Jednakże, nie wydaje mi się, aby postawa Pana Konrada tak drastycznie zmieniła się w tak krótkim czasie. Trener miły i pomocny, nigdy nie spotkałam się ze wskazanym powyżej zachowaniem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
a ja mogę powiedzieć że wcale nie jest miły ten klub to porażka p. Konrad to pomyłka w tym klubie łazi za jakąś blądynką nie wiem czy jego kobieta czy nie ale mnie to nie obchodzi ja chciała bym pomoc od instruktora dzięki bogu zmieniłam klub i nie mam nic wspólnego z wielkim p. Konradem gburem do czynienia jest beszczelny tyle moge napisać na jego wredny charakter i sposób bycia a ja jestem pewna tan klub niedługo zamkną
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Też mi się tak wydaje, fakt jest taki że ja ćwiczyłam w niniejszym klubie ponad trzy lata temu jednak mi też podstawowe ćwiczenia na siłowni pokazał Pan Konrad. Na wyraźną moją prośbę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry