Witam wszystkich czytających.
W wyżej wymienionej sali weselnej bylam na weselu moich dobrych znajomych i w kilku żeby nie zanudzać zdaniach przytoczę moje pozytywne i negatywne spostrzeżenia i odczucia.
Zaznaczam tez, że nie jestem z żadnej konkurencji, a moim celem jest tylko napisanie obiektywnej opinii...może komuś się ona
przyda.
Więc na początek zacznę od pozytywów :
.....jest tylko jeden, położenie ...blisko obwodnicy i całego stosunkowo Trójmiasta..
Negatywów jest niestety znacznie więcej, ale opiszę tylko kilka najbardziej rzucających się w oczy.
Sala przypomina raczej, a nawet bardziej stodołę niż salę weselną ...obskurne wejście, bardzo ponuro i nie doinwestowany mocno i bez smaku i pomysłu wystrój.
Toalety no ... ewidentny brak ogrzewania, a więc cala wilgoć spływa po kafelkach ... brak wody w spłuczce..brudno.
Otoczenie sali np: parking czy też brama wejściowa tez pozostawia wiele do życzenia...
Posilki czyli to co jest na weselu jednym z ważniejszych punktów i bardzo ważne . ..brakuje słów żeby opisać ich wygląd i smak..Całe szczęście, że nie daleko jest stacja benzynowa i w swojej ofercie ma gorące dania w postaci hod dogów przewyższających smakiem o cała epokę wszystko co zostało nam podane na stoły.
Zaznaczam, że celowo nie podaję imion Pary Młodej i daty uroczystości żeby przypadkiem nie sprawić przykrości moim przyjaciołom.
Dodam jeszcze tylko ,ze moja opinia
nie była odosobniona pokrywała się z obserwacjami większości gości.
I jeszcze jedno, naturalnie nie mam wygórowanych potrzeb i nie korzystam z oferty pięciogwiazdkowych restauracji, ale uważam, że płacąc w końcu nie małe pieniążki w zamian powinno się coś dostać choćby dobrego mielonego :)
I na koniec ..zanim to napisałam przeczytałam też opinie innych osób na temat Sali Trzy Dęby i ku mojemu zdziwieniui wielkiemu zaskoczeniu są same pozytywne, czyżbyśmy tylko my trafili na słabszy dzień pana kucharza bo co do reszty to chyba jest tam caly czas tak samo, albo tez sami właściciele piszą sobie sami pozytywne opinie.
Reasumując jest pewnie wiele innych ładnych w Trójmieście i okolicy sal bankietowych bo tą ja sama osobiście bym ominęła wielkim łukiem.