Widok

Masakra

Nie polecam tego miejsca. Wybrałam ich usługę przez grupowa bo musiałam wydać zgromadzone na moim koncie pieniądze ale czegoś takiego się nie spodziewałam. Pranie tapicerki to totalnie mokre siedzenia suszone za pomocą silnika mojego samochodu i włączonego w MOIM samochodzie ogrzewania. Dobrze że wróciłam wcześniej bo chyba zabrakłoby mi benzyny na powrót do domu. Unikajcie tego miejsca. nie polecam!
Moja ocena
Myjnia Parowa Skypark kategoria: Pranie tapicerek
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

file:///C:/Users/Władysław/Desktop/aplikacja%20groupon%20ocena.pdf#page=1
Witam Link do odpowiedzi na pani uwagi . Bardzo rzadko korzystamy z dosuszania pranej tapicerki bowiem czynimy to suchą parą , wyjątek stanowią auta bardzo mocno zaniedbane/zabrudzone , gdzie stosujemy parę o dużym nasyceniu wody . Posiadamy urządzenia na których możemy dozować stopień nasycenia pary w uzależnieniu od stopnia zanieczyszczenia powierzchni czyszczonej/pranej . Jesteśmy myjnią eko dlatego we wszystkich czynnościach kosmetycznych wykorzystujemy parę . Dla zobrazowania na mycie auta średniej wielkości zużywamy ok 5-7 litrów wody przy myjni karszerowej wodnej 100 - 150 litrów , do wyprania kompletu tapicerki w zależności od stopnia zabrudzenia 1 - 2 litrów u pani zużyliśmy 3,5 litra wody bowiem tapicerka była bardzo zanieczyszczona . Do wglądu materiał fotograficzny , który wykonujemy przy każdej usłudze. Pozdrawiam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry