Widok

Masaż relaksacyjny

Wykupiłem masaż relaksacyjny dla dwóch osób w promocyjnej cenie i wydaje mi się ze usługa została okrojona do ceny którą zapłaciłem. Masaż 60 minutowy trwał 40 minut, przez telefon poinformowali mnie że na miejscu będzie można wybrać olejek jeden z kilku dostępnych do masażu ale nikt nie pytał, nie zaproponował wyboru olejku tylko został użyty olejek kokosowy, żona była masowana chyba przez uczennice która cały czas zerkała jak robi to masażystka która mnie masowała. Byliśmy na masażach w innych miejscach i jak wykupowaliśmy 30 min to masaż trwał 30 min.
Moja ocena
BodyMed kategoria: Salony masażu
obsługa: 1
 
oferta: 3
 
jakość usług: 1
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja się z Panem nie zgodzę- też korzystałam z promocji w na masaż relaksacyjny dla dwojga i było świetnie. Panie, które przeprowadzają zabiegi są bardzo profesjonalne i pomocne. Panie wykorzystują naturalne oleje (dodają ewentualnie olejki eteryczne,żeby zapach pobudzał zmysły. Najlepszy pomarańczowy). Przy kolejnej wizycie mogłam bezpłatnie skorzystać z porady kosmetologa i dostałam w gratisie masaż dłoni do zabiegu. Strasznie jest Pan roszczeniowy i niewdzięczny. Dziewczyny nie przejmujcie się(na frustratów nie da rady) róbcie swoje i widzimy się kolejnym razem ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pierwszy raz korzystałem z masażu w BodyMed bo dostałem kupon w prezencie. Przy kolejnym razie załapałem się na masaż całego ciała za 50zł.(promocja) i stwierdzam, że nie ma się do czego przyczepić. Indywidualne podejście do klienta, czas na masaż taki jak ma być, a nawet o parę minut dłuższy, żeby się na spokojnie ubrać, naturalne oleje (nie rzepak, z którym się spotkałem w innym gabinecie) i miła, spokojna atmosfera. Nie każdemu jednaka można dogodzić. Ja polecam, bardzo miło się tam wraca i fajnie, że mogę liczyć przy kolejnych wizytach na coś w gratisie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry