Widok

Masz słaby internet?

Ciągle słyszysz ze to Twoj router sie zepsuł? Że deszcz, ze drzewa, ze coś tam?
Albo że ostatni pracownik spadł z drabiny, a innego nie ma, i przykro bardzo?
Dzieci narzekają że nie mogą grać w CS'a a żona nie może obejrzeć ulubionego serialu?
Świetnie się składa..
W imieniu firmy Wave informuję że:
Uruchomiliśmy kolejne łącze w Baninie, kolejne dwa nadajniki,
A dwa następne odpalamy jeszcze w tym roku.

Mamy dużo przepustowości w zapasie, kilku sprawnych pracowników, i routery, z gwarancją - nawet przez cały czas trwania umowy.

Rozwiąż swoje problemy, wystarczy że:
Zadzwonisz pod numer 586006060
Wejdziesz na stronę https://wave.com.pl/zamow_usluge/internet i wypełnisz co trzeba.

W ciągu kilku dni ( bo możesz zadzwonić w piątek o 20, wtedy już będzie ciężko ) zjawi się technik, i za skromną STAŁĄ opłatą zrobi co w jego mocy, by internet w Twoim domu był tak szybki jak potrzebujesz. Zawsze, o każdej porze dnia i nocy. I w święta, i w wigilie i sylwestra też. Nawet w niedziele o 19'tej jak wszyscy siedzą przy komputerach.

Prowadzisz biznes, i nie możesz sobie pozwolić na przerwy w dostępie do internetu? Opowiedz nam o tym. Obsługujemy poważne przedsiębiorstwa, i firmy z branży IT, mamy możliwości techniczne i wiedze.

Boisz się ze to pic na wodę i kolejny chwyt marketingowy? Żaden problem.
Przyjedziemy, zamontujemy, uruchomimy, za darmo. Nie spodoba się to zwijamy zabawki a Ty nie płacisz.

http://www.wave.com.pl
Zapraszamy do współpracy :)
ps. Na ulicy Morelowej nie mamy zasięgu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Polecam! Chłopaki daja rade, internet chodzi bez zarzutu.

Amelkowi juz dziekujemy za udział w programie... Tam są drzwi!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dobra reklama szkoda ze mam juz podpisaną umowe z T ...... ale jak sie skonczy to sie odezwe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

OOo to teraz widać, kto jest autorem ostatniej kampanii 'antyreklamowej' amelka ;D

trochę żenada szczerze mówiąc, ale życzę bezawaryjnej pracy i zadowolonych klientów
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie mam w zwyczaju podpisywać się za kogoś innego.
Moje wypowiedzi zawsze są podpisane adresem ip 91.224.116.x, łatwo sprawdzić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Heh, niemożliwe:
~Admin 94.75.90.*
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

fakt, zapomniałem ze mamy drugą klase adresów.
Tak czy siak klientów amelka mozna poznać po amelkowych adresach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

to po co kłamiesz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście,drogie Wave z pewnością to nie wy,od dobrych kilku tygodni nakręcacie tu spiralę przeciwko Amelkowi...Piszecie z jednego IP łatwo sprawdzić,bo z komórki już się z innego IP nie da napisać postu albo poprosić o to grupkę koleżków. Żenujący jesteście, ja na pewno waszym klientem nie zostanę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak macie kogoś w wave i powiecie, że wam polecił, to wy i on dostajecie miesiąc za free, pamiętajcie ;) ja tak skorzystałem i się sąsiad ucieszył, że na dzien dobry nie płacił (akurat sie instalacja zwróciła) a mi jeszcze na zapas piwa mi starczyło na parę tygodni :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

TEraz robimy 5zł taniej na stałe.
Jak namówisz 10 osób to masz neta za free
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

5zł taniej dla osoby która polecila czy dla obu stron?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile kosztuje instalacja na osiedlu Familijnym i czy jest jakiś okres za free? Pamiętam jak z Amelkiem oferowane były na tym forum takie promocje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Instalacja 50 zł , router 100 zł jednorazowo lub wypozyczenie 7 zł/m-c , chyba że masz juz kable to wtedy 1 zł
Ceny za m-c 49 zł lub 69 zł lub 89 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

49 zł za 10 mbit/1
69 zł za 20/2
89 zł za 40/4

Szalenstwo istne. Do tego 10 zł za zewnetrzne IP.
Co mi z tego ze predkosc jest podwojona w nocy. W nocy to ja spie.

Jest godzina 17:00, test z Amelka.net zdecydowanie na plus. Oczywscie na laczy 6Ghz, osiedle familijne.

http://beta.speedtest.net/result/6640287862.png
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

u Ciebie bieda, ja mam ciut lepiej. A tak w ogóle to mnie ciekawe, że nikt nie wrzuca nigdy speedtestów z wave, nikt oprócz tego admina co tu nam antyreklamę dla lokalnego przedsiębiorcy robi.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to teraz jest szczyt 22:34 -

http://beta.speedtest.net/result/6641185743
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

prosze wave

http://beta.speedtest.net/result/6641195590.png
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko fajnie, ale to taryfa biznes w Cenie 200 złe netto.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

no tak, prowadzę biznes, niestety nie mam innego wyjścia jak płacić więcej za internet na którym mogę polegać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja tez prowadze biznes, i korzystam z amelka na 6ghz, i place duzoooo mniej.
I glownie korzystam z łacza do pracy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

masz zatem szczęście, że u Ciebie Amelek działa prawidłowo. U mnie niestety przestał, a ja nie mogłem czekać aż Amelek ogarnie temat, ponieważ dla mnie każda godzina w plecy to wymierne straty finansowe... życie. Mam nadzieję że tu będzie lepiej - na razie jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to zobacz mój speedtest wyżej, lepsze parametry za 1/3 ceny ;) Jak bym miał płacić 200 netto bo mi tak internet potrzebny to bym wolał płacić za 3 źrodła internetu niż za jedno taką chorą cenę tym bardziej że to tylko 40mbit.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylko właśnie wersje 'biznes' maja z reguły wyższe priorytety, czas usuwania awarii, to co ludzie narzekali że nie ma w domowym.
Jak praca jest zależna od dostaw internet to brać bizneS bo wtedy inaczej np reklamacje sie załatwia

jak sie robota nie walki bo pół dnia nie ma sieci to i cokolwiek wystarczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ElementTH ja bym bardzo chętnie został przy Amelku bo miałem jak Ty, ale mocno się zepsuło w mojej lokalizacji. Nie mam wyjścia, muszę płacić więcej za net na którym mogę polegać. Na razie mogę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już nie chodzi mi o samego Amelka tylko o płacenie 200 netto za 40mbit, przecież to dramat jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak ma gwarancje niezawodności, łącze symetryczne, serwis w 4 godziny ,priorytety etc to kosztuje
no chyba że nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dramat to jest, jak się płaci 2900+VAT miesięcznie za 300 Mb/s i awaria (powodująca bardzo wymierne straty) trwa 17 godzin. Co z rabatem z tytułu SLA jeszcze nie wiem, operator ma 30 dni na rozpatrzenie reklamacji którą trzeba było złożyć oddzielnie (samo zgłoszenie awarii nie wystarczy, to inny dział). A jeśli chodzi o byłego klienta na Wichrowej podłączonego na 6 GHz, to problem został już dawno rozwiązany - pechowo trafił na "zawirowania", które jak sądzę nie były do końca dziełem przypadku (byli pracownicy utrzymywali regularne kontakty z kolegami z konkurencji, która sama ostatnio się tu chwaliła że zna nasze plany).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

elemenTH no co zrobię. Nic nie zrobię. W takiej wsi prowadzę biznes to muszę się dostosować : ) jak na razie zarabiam na to bez problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alez Marku... te plany to zna kazdy kto czyta to forum (-;
Uwazac, moze satfun to nasz kolejny kon trojanski?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

10zl za megabit jest dobrze. A jak chcielismy ci zrobic lacze to chciales po 2zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież po tyle sprzedajecie klientom i mówicie że gwarantujecie, 40 Mb/s za 89 zł zdaje się? Są łącza i łącza, radiolinie i wynalazki (które też mają swoje zastosowania, ale niekoniecznie do tego celu), konkurencje działające bardziej i mniej uczciwie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przypomniec Ci maile?
Dostales propozycje na radiolinie i ile przepchnie tyle Twoje po 5 zl to vylo za drogo. Teraz sobie,maxnet wzieliscie na spole z konkurencja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie za bardzo rozumiem aluzje jesteśmy firmą zewnętrzną. Koniem nie jesteśmy chodzimy na dwóch nogach! Pozdrawiamy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Elementh widzisz, bo to forum jest do narzekania. Nasi klienci nie musza narzekac,to i na forum nie zagladaja. Kilka razy skladalem Ci propozycje lepszego lacza niz masz, ale chyba placiles za cpe,albo wkopales sie w umowe terminowa. A z tego co kojarze, masz ponizej 100 metrow do naszego nadajnika ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podaj maila prywatnego odezwę się, zobaczymy co mi zaproponujesz bo z tego co macie w cenniku to raz, że mam taniej a dwa, że chodzi super więc na jakość nie narzekam ale jak mogę mieć taniej to samo to spoko, wchodzę w to tylko jak będzie syf to Was obsmaruję tak samo jak Wy robicie syf w komentarzach na temat konkurencji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Admin dawaj ofertę, tego wypasu od Was. Dla szeregu (obecnie 6 klientów na zbiorczej instalacji), zobaczymy czy przebijecie Amelka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja to jestem chętny nawet się poświęcić i mieć 2 internety przez miesiąc na testy jeżeli wave jest tańszy i tak samo działa ale z tego co pamiętam to nie jest bo chyba faktycznie z kimś rozmawiałem tam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wiem, ze dzieki 6 ghz mam stabilne lacze, i tak samo sasiedzi. Teraz jak jest wyjscie 10 mbit, to nie wiedze potrzeby posiadania szybszego lacza. A wielkosc DL wystarcza w zupelnosci do wszystkiego.
Jedynie jestem ciekaw co mi moga zaoferowac, i za ile.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Instalacje zbiorcze to zuo samo w sobie.
Chyba że macie cały sprzęt na zewnątrz budynku na części wspólnej, i wpisaną służebność do księgi.
Inaczej jak sąsiad u którego jest switch sie wkurzy, to biada wszystkim.
Lepszej cenowo oferty na pewno nie zrobimy, bo nie mamy limitów pobierania danych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Złem to moze jestes sam w sobie jak takie brednie piszesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

WAVE jakoś u mnie byliście dwa razy sprawdzić połączenie i co d..a, a Amelek przyjechał raz podłączył i śmiga , fakt nie jest to czego oczekuję ale jest .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

U MNIE TEŻ działa dobrze.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo nie pidlaczamy klientow na dziadowskim sygnale ;p
W tej chwili czekamy tylko az energa nam przylacze zrobi i mamy pomrycie wszedzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To wave chyba nie ma klientów tak namolnie sie reklamuje a oferte ma do niczego z takimi cenami to moga tam gdzie.nie ma konkurencji ale w baninie to nie maja szans z ta cena
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

To wave to klientow ma w d...
Dzwonilem, wzieli dane i nie przyjechali, nawet nie zadzwonili.
A te oferty ktore admin proponowal na forum wyssane z palca. Na infolini nic nie wiedza i wciskaja stanard. A jak wspominasz o rzekomej ofercie z forum to cisza. Lepiej wziac lokalna firme!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma takiej opcji. System nie pozwala na olanie klienta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

do góry