Mateusz i Agnieszka - ocena
~Mateusz i Agnieszka
93.159.4.*
(4 miesiące temu) 28 stycznia 2026 o 01:15
Chciałbym bardzo podziękować za współpracę z Panią Kamilą z działu sprzedaży Fiata, która pomogła nam przy zakupie Fiata 500e oraz jego późniejszym rozliczeniem. Polecam ten salon i obsługę.
0
0