Widok

Mateusz - opinia

Jestem pod olbrzymim wrażeniem faktu, że po negatywnej opinii na Booksy, właściciele placówki usunęli całą historię moich wizyt aby nie było po mnie śladu.
Weronika (osoba, która mnie strzygła) z osoby życzliwej zmieniła się w bardzo nieuprzejma. Rozumiem, że nie pojawiłem się na jednej wizycie, za co przeprosiłem, ale wkurzać się na mnie z tego powodu, nawet nie spytać się "co u Ciebie?" i golić mi boki głowy na łyso? Korzystałem z Twoich usług Weronika przez ponad pół roku i nigdy nie chciałem na łyso boków, więc nie wiem czemu to zrobiłaś.
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 1
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cześć Mateusz.
Twój profil został usunięty, ponieważ wypisujesz na forum właśnie takie historie unikając dialogu.
Nikt nigdy nie był na Ciebie "wkurzony"- przepraszam jeśli tak się poczułeś ale kobieta w ciąży nie zawsze ma ochotę wszystkich zagadywać i bardziej przejmuje się swoimi problemami i zdrowiem niż tym co u Ciebie :D Każdemu czasem zdarzy się gorszy dzień- szczególnie w takim stanie- i zapewniam Cię, że skinfade nie był karą, tylko zwyczajnym niedogadaniem długości przed wizytą.
Każdy z Nas strzyże codziennie nawet po kilkanaście osób i nie jest w stanie zapamiętać każdej fryzury pod tytułem "tak jak zawsze".
Zabawne jest to, że gdy w końcu udało mi się do Ciebie dodzwonić z trzeciego numeru to rozłączyłeś się jak przestraszony nastolatek. A z cieniowania od milimetra krócej niż zwykle wywnioskowałeś szalony podstępek ;)
Sprostuję zatem- Nikt nie był na Ciebie zły i nie karzemy klientów za nieobecności! Niech Ci się dobrze wiedzie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry