W tym roku ponownie skorzystaliśmy z usługi aranżacji wnętrza firmy Czajka Wnętrza i tak jak poprzednio - jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Poprzednio Pani Aleksandra zaprojektowała dla nas salon z aneksem + łazienkę, ale w miarę powiększania się rodziny pojawiła się potrzeba urządzenia pokoju dziecięcego oraz przeniesienia sypialni.

Prace zaczęły się od wizyty w mieszkaniu i dokładnego pomiaru pomieszczeń, oraz omówienia naszych potrzeb. Dzięki profesjonalnemu projektowi z niewielkich pomieszczeń udało się wycisnąć na prawdę ładne i funkcjonalne pomieszczenia. Sporo miejsca do przechowywania oraz przestrzeń do zabawy dla dzieci. Oprócz wizualizacji i dokładnej dokumentacji w wersji elektronicznej (wymiary mebli, elektryka) otrzymaliśmy również papierową dokumentację - przyda się podczas realizacji!

Projekt będziemy realizować dopiero na jesieni, jednak dzięki temu że już mamy dokumentację, znamy szacowany budżet, możemy szukać ekipy budowlanej oraz stolarza.

Podsumowując - polecam współpracę każdemu kto wykańcza/remontuje mieszkanie, to znacznie ułatwia pracę oraz pozwala na wyeliminowanie błędów zanim się one pojawią (na etapie wizualizacji, a nie montażu mebli).