Maximus

Wypożyczalnie samochodów Pomoc drogowa

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 451A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam w 100%!!!! wątek zamknięty Fachowość, profesjonalizm i otwartość na klienta!!! Firma w 100% godna...
~Hania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2016

Naprawdę Polecam wątek zamknięty Szybkie załatwienie formalności,bardzo dobre auta, czyste zadbane, bardzo...
~Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lipca 2016

Polecam Maximusa! wątek zamknięty Polecam wszystkim! Bardzo miła i elastyczna obsługa. Nie widziałem jeszcze...
~maksimususer
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lipca 2016

Piotr - opinia wątek zamknięty Szukałem auta na przeprowadzkę z Warszawy i porównując oferty i dostępność...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lipca 2016

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Szczerze polecam wypożyczalnię samochodów MAXIMUS. Wybrałem tę firmę spośród...
~Maciej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lipca 2016

dyrektor przedszkola - opinia wątek zamknięty POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM, właściciele mili komunikatywni, terminowi,...
~dyrektor przedszkola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 marca 2015

Kasia - opinia wątek zamknięty Polecam firmę, kompetentni , fachowi, terminowi. komunikatywni, nastawieni na...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

Świetna, profesjonalna firma wątek zamknięty Wypożyczyłem kilka dni temu (po raz pierwszy w życiu) auto dostawcze Renault...
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lutego 2015

Piotr - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam firmę, bardzo miła i profesjonalna obsługa z nastawieniem na...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 listopada 2014

Polecam tą firmę z czystym sumieniem! wątek zamknięty Bardzo zadbane auto, czyste, pachnące w pełni sprawne. Musiałem jechać w...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2014

Zadowolony wątek zamknięty Wszystko w jak najlepszym porządku. Opel z windą okazał się bardzo praktyczny...
~Steve
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lutego 2014

Polecam wszystkim wątek zamknięty Współpracuję z tą firmą bardzo długo,nigdy mnie ani moich klientów nie...
~Serwis samochodowy FRED BOJANO
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lutego 2014

Polecam !! wątek zamknięty Byłam klientką wypożyczalni Maximus i naprawdę szczerze polecam z czystym...
~Anita
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lutego 2014

Obsługa na najwyższym poziomie wątek zamknięty Przejrzyste warunki wynajmu, przystępne ceny w porównaniu do innych...
~Emilia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

polecam wątek zamknięty korzystałam z Reno Trafic,polecam!auto czyste i zadbane.Cena bardzo korzystna
~Paulina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

POLECAM WSZYSTKIM TA FIRMĘ wątek zamknięty POLECAM!PORATOWALI MNIE W TRUDNEJ SYTUACJI.POPSUŁ MI SIĘ SAMOCHÓD WIECZOREM...
~LESZEK W.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lutego 2014

Jestem bardzo zadowolony z poziomu usług firmy Maximus wątek zamknięty O wyborze wypożyczalni Maximus24 zadecydowało głównie szeroka gama aut...
~Robert B. Gdynia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry