Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
TH - opinia wątek zamknięty Internet dziala bez zarzutu. Monterom udalo sie wcisnac mnie w wolny termin...
~TH
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 października 2021

Zadowolony użytkownik - opinia wątek zamknięty Usługi na dobrym poziomie, szczególnie światłowód śmiga aż miło, ceny bardzo...
~Zadowolony użytkownik
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 października 2021

Apartamentowiec - opinia wątek zamknięty Niedawno podłączyli moje osiedle, zamowilem pakiet TV+NET i dzień później...
~Apartamentowiec
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 stycznia 2020

Martyna - opinia wątek zamknięty Jeden z najlepszych dostawców internetu jakich miałam! Bardzo miła obsługa,...
~Martyna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 października 2021

Kolejna opinia od wieloletniego klienta. wątek zamknięty Dwa lata temu wpisalem tu opinie - w gruncie rzeczy pozytywna, z drobna uwaga...
~Stary klient z Redlowa.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 października 2019

Kto to piszę te glupoty wątek zamknięty Mam dość tej firmy nie da rady obejrzeć filmu a co dopiero grać w internecie....
~Niezadowoliny
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 maja 2019

Polecam wątek zamknięty Pełna powaga i profesjonalizm. Maxnet to nie tylko dostawca internetu. To...
~Dagmara
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lutego 2019

maxnet - znow polecam wątek zamknięty zmiana sprzetu na laczu swiatlowodowym, przesiadka z 2 cisco 7301 na mikrotik...
~kramer
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 października 2018

Jest poprostu mega wątek zamknięty Super hiper rewelacja. Od lat Maxnet jest moim dostawca internetu. Miła...
~Robert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

Wieloletni klient wątek zamknięty Nie pamiętam jak długo już jestem klientem firmy Maxnet - podejrzewam że...
~T.Z.
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 października 2017

Polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, wszystkie ewentualne problemy lub wątpliwości...
~Klaudia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lipca 2017

Polecam. wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Kiedyś byłem klientem małej sieci osiedlowej, ceniłem...
~KS
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2017

internet wątek zamknięty jest bardzo wporzadku jestem kupe lat daja zniżki na wszystko
~Ket
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 marca 2017

Super!! wątek zamknięty Wysoka jakość usług i niskie ceny. Polecam gorąco!
~Stały klient
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 marca 2017

Super!!!! wątek zamknięty Bezawaryjność, niska cena, 100% zadowolenia
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 marca 2017

Najlepsi w Gdyni wątek zamknięty Jestem użytkownikiem od wielu lat i nigdy nie miałem problemów z Maxnet....
~Jacek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 marca 2017

Najlepszy dostawca internetu w Gdyni wątek zamknięty Biją na głowę ofertą, ceną i jakością usług praktycznie wszystkich dostawców...
~Paweł
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lutego 2017

Najlepszy internet w Polsce !!! wątek zamknięty Najlepszy dostawca internetu w Polsce, Bardzo miła obsługa, bezproblemowy...
~Pucha
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 maja 2014

szukaliśmy taniego i dobrego internetu wątek zamknięty i znaleźliśmy!:) Polecam - lokalna firma, dbająca o klienta a nie jakiś...
~teo
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 grudnia 2015

Maxnet - Nazwa odzwierciedla firmę. wątek zamknięty Maxnet - Firma z którą umowę mam zawartą od 6 lat, rok 2009 :) Od tamtego...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
109

postów

55

wątków

do góry