Widok

Mayday 2

Kultura Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Mayday 2.
Mayday 2
Ray Cooney

Przekład: Elżbieta Woźniak

Trójmiejska Agencja Artystyczna ma przyjemność zaprosić na dalsze przygody taksówkarza - bigamisty, czyli trójmiejską adaptację kontynuacji jednej z najśmieszniejszych komedii świata "Mayday 2". Premiera spektaklu już 12 czerwca w Sali Teatralnej NOT w Gdańsku. W rolach głównych wystąpią znani i lubiani aktorzy z trójmiejskich teatrów, a za ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mayday 2

Opinie do spektaklu: Mayday 2.
Mayday 2 Ray Cooney Przekład: Elżbieta Woźniak Trójmiejska Agencja Artystyczna ma przyjemność zaprosić na dalsze przygody taksówkarza - bigamisty, czyli trójmiejską adaptację kontynuacji jednej z najśmieszniejszych komedii świata "Mayday 2". Premiera spektaklu już 12 czerwca w Sali Teatralnej NOT w Gdańsku. W rolach głównych wystąpią znani i lubiani aktorzy z trójmiejskich teatrów, a za ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super !!!

Polecam spektakl, swietna obsada. Widzialam juz w Teatrze Slaskim Mayday. I za kazdym razem swietnie sie bawie. Polecam jesli chcesz przyjemnie spedzic czas . :-)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Strata czasu i Pieniędzy!!

Słabe i naciągane! Reżyseria przerysowana. Szkoda....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jedynka w Gdyni o niebo lepsza!

Mayday 1 w Centrum Kultury w Gdyni jest bez porównania lepszy! Dwójka - amatorszczyzna
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Pomyliły się literki.

W imieniu. Też na "J'.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

I to chyba wszystko co zostało dobrze zrobione w Centrum Kultury w Gdyni.Jakim ignorantem trzeba być by spektakl w którym grają uznani od lat aktorzy teatrów trójmiejskich nazywać amatorszczyzną.

Jak chce się robić czarny PR to przynajmniej z odrobiną twarzy.Dno do kwadratu.Nie pozdrawiam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

czarny pr??

reżyseria przerysowana? hahah co za bzdura :) komuś tu zależy na czarnym PR dla tego spektaklu. Mayday 2 jest rewelacyjny!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rewelacja!

Spektakl pierwsza klasa. Biletów na spektakle wrześniowe podobno już nie ma i w sumie nie dziwię się. Świetna gra aktorów, reżyseria na poziomie. Po prostu dobra rozrywka. Polecam jako alternatywę dla nieco zużytej formuły kabaretów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

BRAWO !!!

Nie mniej śmiesznie niż "1"...Polecam...szczerze !!! :)))
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mayday 2

Na przedstawieniu byłam z rodziną w listopadzie. Super rozrywka, polecam wszystkim. Gra aktorów rewelacja. Gorące brawa szczególnie dla Pana Mariusza Żarneckiego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

80% tych opinii

zostalo napisanych przez znajomych i wspolpracownikow prodcuenta i to jest wlasnie prawdziwy smiech na sali :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

90% pozytywnych komentarzy

A ocena spektaklu na 2,6. Daje do myślenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Będzie "głośno"

O producencie tego spektaklu już niebawem ale raczej ze względu na to jakie są kulisy tej wątpliwej jakości produkcji
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

A aktorzy i inni pracownicy....

Tym razem dostaną tym razem pieniądze?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

No cóż

Wraz z przyjaciółmi spędziliśmy wieczór w Zatoce Sztyki na "Mayday 2"-polecam. Sztuka zabawna, dobrze zagrana, z wielką energią i świetnym tępie , jednak............tragedia organizatorów polega na tym, że od 5 rzędu nie było nic widać. Szanowni państwo , tak się nie robi! Bilety dość drogie jak na brak komfortu w oglądaniu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Żenada

Byłem wczoraj na spektaklu i były to zmarnowane pieniądze! Jak organizator może dopuszczać do sytuacji, że widzowie NIC nie widzą. Część ludzi wyszła, niektórzy oglądali na stojąco, inni siadali na oparciach kanap. Wszyscy wychylali się, to był jakiś dramat. Nawet nie umiem ocenić, czy mi się spektakl podobał, bo ciągle musiałem się wychylać, by coś zobaczyć. Bilety drogie, widać, z liczy się tylko zarobek. Nie polecam spektaklu w sali Zatoki Sztuki.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

dno!!!

Beznadziejny spektakl, wrzaski, krzyki, nic śmiesznego.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bardzo interesująca i zabawna sztuka,naprawdę polecam,miło spędzony czas w doborowym towarzystwie,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

udany wieczór z dużą dawką humoru.polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

byliśmy całą rodziną,wszyscy wyszliśmy zadowoleni i w szampańskim nastroju wróciliśmy do domu,bardzo dobra gra aktorska.polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Mayday 2

Opinie do spektaklu: Mayday 2.
Mayday 2 Ray Cooney Przekład: Elżbieta Woźniak Trójmiejska Agencja Artystyczna ma przyjemność zaprosić na dalsze przygody taksówkarza - bigamisty, czyli trójmiejską adaptację kontynuacji jednej z najśmieszniejszych komedii świata "Mayday 2". Premiera spektaklu już 12 czerwca w Sali Teatralnej NOT w Gdańsku. W rolach głównych wystąpią znani i lubiani aktorzy z trójmiejskich teatrów, a za ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry