Widok

Mdm ktos korzystal ??

Czy ktos korzystal z programu mdm ? I moze podzielic sie jak to wyglada. Mieszkancy gdanska. Piszcie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest spoko, kupujesz mieszkanie na kredyt dostajesz okolo 20 kola jako wklad zalezy czy singiel czy dzieci - przez 5 lat nie mozesz nadplacac ani wynajmowac itp tak to dziala
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziekuje za odpowiedz. Mam zamiar z tego skorzystac i chcialam sie dowiedziec czegos. Dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też korzystałam. Dostałam dopłatę - jej wysokość zależy od wartości kupowanego mieszkania i tego, czy kredyt bierze osoba samotna/ małżeństwo/ ile dzieci... i innych czynników. Faktycznie kredyt z dopłatą MDM jest obwarowany różnymi haczykami, np. że nie można w ciągu 5 lat mieszkania sprzedać/ wynająć/ całkiem spłacić itd. Ale generalnie świetna sprawa - ta dopłata zabezpieczyła wymagany przez bank wkład własny (kredyt brałam w 2015 roku i wtedy był wymagany 10% wkład)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli w przeciagu tych 5 lat nie bedziemy mogli komus go wynajac ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie :-(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdy kupowala Pani mieszkanie to trzeba bylo zakupic je ze str home broker gdzie maja mieszkania czy to nie mialo znaczenia ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MDM dotyczy przede wszystkim rynku pierwotnego - glownie dzielnice poludniowe / polnoc Gdyni / za obwodnica. Rynek wtorny - limity sa tak niskie ze lapia sie tylko zdezelowane kamienice, Nie ma znaczenia czy home broker czy nie - najlepiej znalezc dewelopera i z nim uzgodnic moze da rade zejsc z ceny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, mieszkanie można kupić od dowolnego dewelopera. Z tego co wiem od niedawna w grę wchodzą też mieszkania z rynku wtórnego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Boże chroń od HomeBroker - to jest bardzo zła firma w pośrednictwie nieruchomości. Poczytaj o Leszku Czarneckim i jego imperium.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie warto ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli się złoży wszystkie dokumenty i spełni wymagania, to można dostać dobrą kasę na mieszkanie. To naprawdę duża pomoc dla młodych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To dobre rozwiązanie, ja zaoszczędziłem kilkanaście tysięcy złotych.Naprawdę polecam. Wszystko na temat formalności wyczytałem na https://mdmprogram.com/aktualnosci/jak-uzyskac-doplate-mdm-procedura-w-pigulce/. Krok po kroku fajnie opisane. To nie jest trudne, tylko przyjrzyj się dokładnie samej umowie kredytu hipotecznego (tam są największe kruczki). Powodzenia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety nie. Nie mialem szans na kredyt hipoteczny, po prostu bym nie odłożył koniecznego wkładu własnego, a terza o niego jeszcze trudniej.O mieszkaniu plus i indywidualnych kontach mieszkaniowocyh myślę. jak sądzicie, wszyscy będa mogli zalożyć te konta? Tutaj pisali http://ikm.org.pl/ że chyba tak, że takie są założenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mdm się skończył. Będzie jeszcze jeden strzał w styczniu i po ptakach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

Brama garażowa (24 odpowiedzi)

Witam,poszukuję firmy z okolic Redy, Wejherowa, Rumi która zajmuje się montażem i sprzedażą bram...

Jak szybko sprzedać mieszkanie (90 odpowiedzi)

Mam wystawione mieszkanie na wszystkich najpopularniejszych portalach od listopada 2013 i do tej...

do góry