Widok
Zastanawiam się czy Pański pracodawca przy tych SWOICH KOSZTACH 25 tyś PLN płaci Wam Panowie uczciwy ZUS czy jest to normalny przedstawiciel polskich pracodawców płacący oficjalnie najniższą krajową a resztę w formie kopertówy. Pracuję od bez mała 30 lat w branży i uczciwie żaden nie płaci zus tak jak powinien .( Rutkowski,Krajewski,Bejuk,Kawa,Beaver i inni) i przestańmy siebie i innych ogłupiać na wzajem.Ludzie będą dorabiać w GARAŻOWNIACH by żyć po ludzku.A temu Pańskiemu pracodawcy nikt nie KAŻE WYNAJMOWAĆ LOKALU.Ot tyle na temat nie .
Miski nie trzeba demontować.Demontaż i wymiana :
Zdemontować pokrywę głowicy/zaworów.Następnie odkręcić klawiaturę zaworów i wyjąć laski popychaczy.Popychacze powinny się wyjąć swobodnie przez kanały lasek popychaczy ( popychacz/ podbijacz hydrauliczny jest cylindryczny i nie ma na części stykowej z wałkiem rozrządu grzybka ). Następnie zdemontować zderzak przedni ,odkręcić koło pasowe i zdemontować pokrywę łańcucha rozrządu ,ustawić rozrząd na znaku,zdemontować łańcuch z kołami zębatymi.I mamy wałek gotowy do wyjęcia.Ale jeśli się ktoś upiera na demontaż miski olejowej to całość zrobię za 340.Jak pasuje to proszę o kontakt woj1701@op.pl.Mogę wykonać w tym tygodniu od ręki.
Pozdrawiam
Zdemontować pokrywę głowicy/zaworów.Następnie odkręcić klawiaturę zaworów i wyjąć laski popychaczy.Popychacze powinny się wyjąć swobodnie przez kanały lasek popychaczy ( popychacz/ podbijacz hydrauliczny jest cylindryczny i nie ma na części stykowej z wałkiem rozrządu grzybka ). Następnie zdemontować zderzak przedni ,odkręcić koło pasowe i zdemontować pokrywę łańcucha rozrządu ,ustawić rozrząd na znaku,zdemontować łańcuch z kołami zębatymi.I mamy wałek gotowy do wyjęcia.Ale jeśli się ktoś upiera na demontaż miski olejowej to całość zrobię za 340.Jak pasuje to proszę o kontakt woj1701@op.pl.Mogę wykonać w tym tygodniu od ręki.
Pozdrawiam