Widok

Mechanik

Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Od niedawna mieszkam w Pruszczu i zmuszony jestem poszukać nowych usługodawców w tym mechanika. I tu pojawia się prośba o wskazanie jakiegoś uczciwego mechanika lub warsztatu, albo nawet osoby która "dorabia" sobie grzebaniem pod maską (nie zależy mi na fakturach :)).
Aktualnie wycieka mi olej i zachodzi potrzeba umycia silnika żeby zlokalizować owy wyciek... Tak więc proszę o pomoc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Godnie mogę polecić warsztat, niedaleko świateł w Grabiny Zameczku, za światłami jakieś 4min po prawej stronie, jak się na cedry jedzie. Także z Pruszcza to jakieś 10 minut drogi będzie, ale na prawdę warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdańsku na Litewskiej, Jar-Men
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zdecydowanie Wojtek Czyżewski, warsztat jest na kopernika 23. Taki biały domek klocek obłożony sajdingiem. Solidny i naprawde uczciwy. Bez naciągania i wymyślania cudów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wielokrotnie naprawiałęm auta w warsztacie na Powstańców Warszawy...To jest tak jakbyś jechał na giełdę samochodową. Za główną bramą lotniska (wojskową) przy fotoradarze, jakieś 300m po lewej. Takie niebieskie zabudowy. Nigdy nie narzekałem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Pana Kiedrowskiego w Pruszczu za Urzędem Skarbowym, to fachowiec po 60 pracuje z synem , uczciwy i ma b dobre ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
synek cfaniak
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gorąco polecam AUTO-SERWIS S.C. ul. Grunwaldzka 36 (przy głównej drodze prowadzącej na Tczew). Ceny przystępne, miła obsługa, zawsze wyjeżdżam zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak zwykle czytanie ze zrozumieniem boli, stoi napisane że przeprowadził się do Pruszcza więc mechanik ma być w pobliżu niekoniecznie + - 40 km, polecam Roberta na kasztanowej w Borkowie Łostowickim, rzut beretem od paryżewa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robiłem auto u Jarosława Mikołajczyka (Przy Torze), wymiana skrzyni, półoś, tarcze. Warsztat cenię i polecam za słowność.
Raz miałem też auto w AUTOMEX (na Gdyńskiej) - wymiana drążka i osłony przegubu - trochę drożej, ale też bez problemów. Jak cena nagle wzrasta bo sprawa robi się bardziej skomplikowana to dzwonią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, ja ostatnio byłam w nowym warsztacie Pablo car, bardzo Mily Pan. Warsztat nowy to Panu jeszcze się chce:-) wymieniałam opony i klocki. Znajdują się naprzeciwko Urzędy Skarbowego. Ceny tez konkurencyjne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co prawda Gdynia, ale polecam z całego serca K&K Wojtanowicz. Jeżdżę do nich z każdym problemem i zawsze miło, sprawnie i co najważniejsze - skutecznie! Warto sprawdzić ich usługi i mieć zaufanego mechanika ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja miałam dość mechaników, teraz jeżdżę tylko na przegląd, a gdy jest jakaś usterka to mąż mi robi. Kupił sobie kamerę endoskopową z https://pascalpolska.pl/pl/c/Kamery-endoskopowe/4 i odnalazł swoją pasję, bo znajduje w sumie teraz awarie w chwile i nie tylko w aucie bo w domu też, więc naprawdę polecam kupno takiego gadżetu :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pruszcz Gdański

Domy Kopernika (35 odpowiedzi)

Okolica osiedla jest cicha i spokojna, otoczona naturą. Blisko powstającej inwestycji znajduje...

budowa domu Różyny, Łęgowo (28 odpowiedzi)

Witam, Zastanawiam się nad budową domu w wyżej wymienionych lokalizacjach - cena działki...

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...

do góry