Widok

Medycyna niekonwencjonalna.

Oferta niekonwencjonalnej i bardzo rozszerzonej skali badań diagnostycznych, właśnie u Pani Beatki i Pana Darka. Po takim badaniu pojawiają się różne uczucia, ale jedno wiedzie prym - szok. Człowiek nie ma pojęcia ile złych ustrojstw w nim siedzi, a najlepsze jest to, że 90% z nich przez całe życie hodował sam. Moim głównym oprawcą była choroba przez wielu lekarzy (pytanie, czy aby na pewno dobrze wybrali zawód) określana jako nieuleczalna - borelioza. A Pani Beatka potrafi to wyleczyć. W sumie nie jest typowym lekarzem, więc to pewnie dlatego ;-) Żadnych antybiotyków, leków, zero trucia organizmu. Jedyne czego trzeba to prawidłowa dieta (diabelnie ważne, ponieważ gdy się jej nie trzyma okres rehabilitacji się wydłuża), suplementacja z reguły witaminami, choć inne suplementy również mogą się przydać (i to w dodatku takie, których działanie lekarze zazwyczaj negują), no i oczywiście cierpliwość. Na początku człowiek będzie bardzo osłabiony, ponieważ bakterie w jego organizmie zaczną walczyć o prawo bytu, więc około pierwsze 3 miesiące mogą być dość trudne. Lecz potem jest już wyłącznie lepiej. Swojej wdzięczności słowami nie jestem w stanie opisać słowami. Zdecydowanie polecam.
Moja ocena
oferta: 6
 
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wchodząc tutaj, z polecenia, dodam, nadal nie wiem jakimi chorobami się zajmuje medica volla. interesuje mnie świerzbiączka guzkowa. Czy jest na to jakiś sposób niekonwencjonalny? Zresztą konwencjonalne nie istnieją, skoro wciąż słyszę narzekanie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry