Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magdalena G - ocena Jestem zachwycona i korzystałam już wiele razy z tamtejszego dermatologa i...
~Magdalena G
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 15 maja 2024

Zuzia - ocena Bardzo komfortowa wizyta, lekarz z pasją, spokojny wszystko mi wyjaśnił i...
~Zuzia
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 15 lutego 2024

Adrian - ocena Urolog dr Sowa polecam!!! Profesjonalna przychodnia
~Adrian
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 2 lutego 2024

Syll K - ocena Obsługa na najwyższym poziomie. Konsultacja u dermatologa umówiona tego...
~Syll K
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 21 stycznia 2024

Jacek W. - ocena Chodzę tutaj do dermatologa, do dr Malek.Polecam!! Pani doktor bardzo uważna,...
~Jacek W.
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 30 listopada 2023

Aleksandra - ocena Wizyta u dermatologa w Medycznej Gdynia była bardzo dobrym wyborem , bo po...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 28 listopada 2023

Ania - ocena Polecam, bardzo profesjonalne miejsce a przy tym niezwykle przyjaźnie...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 27 listopada 2023

JoasiaD - ocena Najlepsi dermatolodzy w trojmiescie! Wizyty dość drogie, ale warto. Polecam z...
~JoasiaD
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 4 października 2023

Maciej J - opinia Jestem po wizycie u dr Marka Sowy . Pełna klasa i profesjonalizm. Badanie...
~Maciej J
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 sierpnia 2023

Zadowolony - opinia Wizyta przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Jedno z niewielu miejsc, gdzie...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 sierpnia 2023

Hania Puchalska - opinia Chodze tutaj regularnie do dermatologa, a od niedawna przyjezdzam z moją mamą...
~Hania Puchalska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 kwietnia 2023

Sielicki - opinia Jestem pacjentem tej przychodni od 3 lat, usługi są cały czas na wysokim...
~Sielicki
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 stycznia 2023

Wiktorka - opinia Jestem bardzo zadowolona z wizyt w medycznej gdyni a najbardziej odpowiada mi...
~Wiktorka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 stycznia 2023

Mirosław - opinia Korzystałem wielokrotnie z usług Przychodni Medyczna Gdynia. Jestem bardzo...
~Mirosław
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 stycznia 2023

W.L. - opinia Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty w przychodni. Bardzo dobrzy lekarze...
~W.L.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 stycznia 2023

Jakub Z. - opinia W przychodni korzystałem z usług dermatologa, dr Sługockiego. Bardzo...
~Jakub Z.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 grudnia 2022

Małgosia - opinia wątek zamknięty Polecam wizytę w przychodni, korzystałam z wizyty u dr. Króla - pełen...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 października 2021

Aleksandra S - opinia wątek zamknięty Miałam okazję korzystać z usług dermatologa oraz chirurga. Gabinety w...
~Aleksandra S
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 września 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry