Widok

Mercus

Przwstańcie w kółko pie...lić o tym Mercusie. Rzygam już tymi komentarzami. Czy naprawdę mieszkańcy Fikakowa nie mają innych problemów oprocz Mercusa?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

P.Artur znowu dostał repremendum o żony.Gdzie jest jego miejsce Rodzina czy Merkus na fikakowie.Do emerytury bedzie wierny ,powiązaniom .Koleś od jednego pierwszego głębszego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przyjacielu najpierw wytrzeżwiej albo przestań brać narkotyki bo z twojego komentarza nie wiadomo o co ci chodzi,jakiś misz -masz bez sensu i logiki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Logiki brakuje wpisom jakie propagujesz może powinieneś wąchać mocniejszy plastik by wczuć się w obłąkaną pracę jaką wykonujesz sam sobie nie dowierzasz.Przypuszczam jest to ostatnia deska ratunku,by nie płlacić alimentów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No następny niepełnosprytny umysłowo co nie potrafi logicznie sklecić zdania tak by go zrozumiano i merytorycznie ustosunkować sie do mojego komentarza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Arturze,
Jak powszechnie wiadomo, syf to wdzięczny temat do dyskusji publicznych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko że ci co powyżej odnieśli się do mojego komentarza to nie jest zadna dyskusja ani komentarz tylko jakiś bezsensowny bełkot że nawet nie wiadomo o co tym popaprańcom chodzi .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Syf syfa pogania,syfem obdażony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karwiny

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?

do góry