Widok

Merkus Fitakowo

Polecam wszystkim sklep Merkus Fitakowo... widzę tu różne wpisy..ale ja patrzę na ten sklep przez spojrzenie na sklepy w całym kraju. Wiem jedno zawsze można narzekać ale ten sklep jest bardzo otwarty na klienta. Jakość,ilość,ceny to wszystko jest tu na najwyższym poziomie. Dodatkowo zawsze są otwarci na to czego klient oczekuje a obecnie nie ma tego w sklepie...Sam poprosiłem O. kierownik i bardzo szybko mi to ściągnięto. Nowości to konik tego sklepu. Brawo za to! Pozdrawiam wszystkich krytykujących...ale jak to pisze klasyk...żyjemy w Polsce i do narzekania,złości itd. musimy przywyknąć.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 14

Pan Ted chyba jest na bani.Dla klienta tak ,Euro-market pozdrawia.Ogon będzie dłuuugo się ciąąągnął,współpracownicy pamiętają kontrowersyjne panie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

A dla kogo jest sklep...klienta...pracownicy pracują podlegają prawu pracy i pracodawcy. Jezeli Kaka uważa inaczej to chyba...powinna wyjechać na bezludną wyspę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Pan Ted ma rację.Przyjechałam do córki z Warszawy i od 2 tygodni robię codziennie zakupy w tym sklepie.Życzyła bym sobie mieć taki sklep
pod swoim domem na Ursynowie.Te wpisy obrażają ludzi pracy. Ale na 100 Polaków jest 101 opinii i nikomu się nie dogodzi.Tacy jesteśmy my Polacy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10

Warszawka nie bawi się w takie dyskusje.Tam są lepsi od ciebie o co ci chodzi .Basiu ty nie basia ty wazeliniarz by sie przypodobac.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mobbing- pracownika jest utajony,kto niżej ten przegrywa.Ale nie oto chodzi.Sąd Pracy jest zawsze po stronie pracownika.Oświata Młodocianych,też ma coś do powiedzenia.Prawo pracy w tym zakresie,działa powoli z utratą stabilności,na rynku pracy.Jeśli zatrudnia się znajomych,przez znajomych to przepraszam czy pracownika nie obowiązuje prawo pracy.Szanowni czytelnicy.Po pierwsze jest rozmowa upomnienie,potem nagana ,jak ktoś napisał w cztery oczy przypuszczam wiążące pytanie dla swoich,czy dla wszystkich jednakowa????itp itd.Jeśli chodzi o pracodawcę przypuszczam że o wielu rzeczach czy też incydentach nie wie.Ponieważ można owinąć w bawełnę każdy temat .Jeśli chodzi o bezludną wyspę to poczekajmy zobaczymy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawu pracy też jakby nie było podlegają wszyscy.W dzisiejszych czasach trzeba zrzucić koronę z głowy. w załodze siła,nie w was samych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Kaka Kancelaria padła? zmienia Pan często imię ale musi Pan pamiętać że ip komputera zawsze jest to samo, czy Pan jako Adwokat tego jeszcze nie wie?? :-) . Coś słaba ta Pana edukacja. Adwokat asesor kaka kim jeszcze Pan Będzie? Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Przepraszam bardzo Pan.Adwokat o godzinie 10 nie bawi się w pisanie bredni.Nie mam czasu,na malowanie paznokci.jeśli ktoś pamięta proszę sobie zapamiętać Tacy zrujnowali kombinatorstwem sieć BOMI.W MERUSIE nie ma takiej opcji więc wyżywają się na słabym ogniwie Pozdrawiam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co nie którzy nie chcą pamiętać za co w sieci sklepów Bomi zwalniało kierowników.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Będę nazywać się jak zechcę.Dużo chciał/chciała byś wiedzieć.Za mała/mały jesteś by określać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mieszkam na osiedlu Fikakowo już 2 lata w sklepie Merkus jestem codziennie i również polecam ten sklep!!. Jak dla mnie obsługa jest miła i zawsze pomocna, duży wybór towaru. Duuuuży plus dla działu mięśno- wędliny za świeżość i urozmaicenie. Polecam!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Proszę, świeże mięso??? Hahaha, to powodzenia życzę! Właśnie na tym dziale pracują najgorsze baby. Non stop niezadowolone, pretensjonalne, coś okropnego. Nie wspomnę już o jakości towaru. Moja żona kilka razy trafiła na stare mięso. Pewnego dnia przyszła do domu z zakupów do domu, wyjęła kurczaka (z wolnego chowu, który nie był przeterminowany) i mało nie padła od smrodu! Wróciła do sklepu i oddała to tym babom! Mięsa tam już nie kupujemy.
Na uwagę zasługuje również parking, za brak biletu w aucie trzeba zapłacić 95 zł. Tak właśnie sklep Merkus ustawia się do klienta... d...pą! Oby tak dalej :). Nie ma co!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spojrzenie to może posiadasz,ale w skali krajowej to chyba jakaś porażka.Fenomen w skali eropejskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nowości dla bogaczy,klienci potrzebują,Biedronki,Lidla.A nie czarować ludzi promocjami,wyssanymi z palca.Podwyżki bywają utajone .Czyżby cieszyli się podwyżkami.Długo tak nie pojadą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Popraw się Ted .Wielki Kack,Oś Fikakowo.Nawet nie wiesz dokładnie gdzie pracujesz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja polecam sklep Piotr-Paweł czy coś jest w tym złego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja nie polecam! Niech się wezmą za sprzątanie. Śmierdzi starym mięsem!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie ośmieszaj się osobo zahihana,podobno śmiech to zdrowie ale,co nie którym to nawet śmiać się nie wolno gdyż boją się.Zastraszane kobiety widać na odległość nr.176221123/p.Maliniaku/Mi.Mobbing na całego prowokacja godna pochwały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ted,jeśli Polska pani nie odpowiada Kanada stoi otworem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karwiny

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?

do góry