Widok

MiRa - opinia

Polecam obiekt i zgadzam się z dobrymi opiniami na jego temat. Jednak chcę powiedzieć co jest do poprawy:

- zimą często zdarza się, że woda w prysznicach jest zimna (szczególnie rano),
- latem oszczędza się na klimatyzacji i ciężko jest ćwiczyć jak pot zalewa oczy !!,
- zainteresowanie ćwiczącymi jest, ale z biegiem dni maleje ... niestety,
- ręcznik lepiej jakby był w cenie wejścia (tańsze karnety i wejściówki) ... to nieduże obciążenie, a spore udogodnienie,
- informacje rozklejane w pomieszczeniach są pretensjonalne .. obuwie zmienia każdy (jeżeli nie, to łatwo to zauważyć), a nieprzychodzenie na zajęcia ... cóż ryzyko istnieje. Może internetowy system rezerwacji ?

GENERALNIE. Nie oszczędzajcie za bardzo, bo przy takiej konkurencji uciekną wam klienci. Bądźcie elastyczni cenowo i nie marudźcie na klientów ;)
Moja ocena
obsługa: 4
 
oferta: 5
 
wyposażenie: 4
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za krytyczne uwagi. Dzięki nim nie spoczniemy na laurach po tych wszystkich pochwałach. Nie ze wszystkimi zarzutami się zgadzamy ale wszystkie będę dla nas materiałem do przemyśleń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam sie z powyzsza opinia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie chcielibyście by w zimie było cieplej niż w lecie, a w lecie zimniej niż w zimie??? A w zimie nie marźniecie w waszych domach, a w lecie nie jest wam za gorąco?

.....do przemyślenia...!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
na kazdej silowni po jakims czasie robi sie goraco od wysilku, i nie ma to nic wspolnego z "oszczedzaniem" na klimatyzacji. Jak za goraco to zawsze mozna na golasa cwiczyc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry