Michał Kobiela - ocena
Przyszedłem na konsultację a zostałem klientem na dłużej. Nie żałuję że tu przyszedłem, od razu zaproponowali mi dwa wyjścia na prostą. Długi mam juz poukładane i mam wykonany plan spłat.
Przyszedłem na konsultację a zostałem klientem na dłużej. Nie żałuję że tu przyszedłem, od razu zaproponowali mi dwa wyjścia na prostą. Długi mam juz poukładane i mam wykonany plan spłat.
zobacz wątek
2 miesiące temu
~Michał Kobiela