Odpowiadasz na:

Michał Kobiela - ocena

Przyszedłem na konsultację a zostałem klientem na dłużej. Nie żałuję że tu przyszedłem, od razu zaproponowali mi dwa wyjścia na prostą. Długi mam juz poukładane i mam wykonany plan spłat.

Przyszedłem na konsultację a zostałem klientem na dłużej. Nie żałuję że tu przyszedłem, od razu zaproponowali mi dwa wyjścia na prostą. Długi mam juz poukładane i mam wykonany plan spłat.

zobacz wątek
2 miesiące temu
~Michał Kobiela

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry