Widok

Michal - opinia

Przyszedlem na wizytę z 18 miesięczną córką do doktora do przychodni NZOZ Wzgórze Świętego Maksymiliana. Zgodnie z grafikiem doktor pracowal do 16, my pojawiliśmy się około 15.15. Pan doktor powiedział, że nas nie przyjmie. W poczekalni nikt (!) nie czekał, nikt nie przyszedł a doktor siedzial sobie w gabinecie. Nawet nie zapytał co dziecku dolega. Zgodził się zbadac córkę dopiero, gdy powiedziałem, że sam jestem lekarzem. Jestem zaskoczony takim podejściem, jak również pozytywnymi opiniami na tym portalu. Zdaję sobie jednak sprawę, że mogą dotyczyć wizyt z gabinetu prywatnego
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 41

Na wizytę należy umawiać się w rejestracji. Żaden lekarz tak z ulicy nikogo nie przyjmie. To, że Pan rzekomo twierdzi, że jest lekarzem, nie znaczy, że przysługuje inne traktowanie. Pan Doktor Krasnow nie jest jedynym lekarzem i jeśli coś nie odpowiada to można chodzić do kogoś innego. Ja chodzę do Pana Doktora od kilku lat z dwójką dzieci i jestem bardzo zadowolona, a należę do tzw "wymagającego pacjenta". Jedyne co mi przychodzi na myśl, że może to zazdrosna konkurencja pisze.
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry