Kochany Gdańsku po 11 latach indywidualnego gotowania mogłam sie nareszcie ,bez żadnej obawy, oddać kulinarnej uczcie w Trattorii Sano!!! Pizza, calzone oraz desery gluten free!!! My, caliakowcy wiemy jakie ryzyko ponosimy jedząc na ,,mieście,,. Świadomość dzisiejszych kucharzy jest już na wysokim poziomie!!! Ale do rzeczy....Trattoria Sano...sztos smakowy!!! Czuje się jak szcześliwe dziecko na super placu kulinarnych zabaw!!! Dziękuję, że jesteście i polecam wszystkim, którzy doceniają sztukę kulinarną gluten free!!! Zakochana od pierwszego kęsa ...