Widok
Miejsce godne polecenia!!!
Pani Magda jest moją kosmetyczką od kilku lat. Przez ten czas zdziałała cuda- od porad w kwestii pielęgnacji, poprzez uratowanie paznokci, aż do poprawy mojego samopoczucia masażem. Z gabinetu wychodzę zawsze zadowolona, mając pewność, że wyglądam coraz lepiej! Masaż twarzy u Pani Magdy sprawia, ze traci się poczucie czasu i wkracza do krainy relaksu. Dzięki Pani Magdzie moje paznokcie wyglądają po prostu ślicznie, a efekt utrzymuje się długo. Od kiedy powstał salon "Holistyczne Piękno" dodatkowym atutem jest niepowtarzalny klimat miejsca. Atmosferę, poza wyjątkową osobą Pani Magdy, tworzy wystrój. Lokalizacja pozwala na łatwy dojazd. Ceny bardzo przystępne. Bogata oferta zabiegów plus profesjonalne porady Pani Magdy sprawiają, że osoby odwiedzające są w dobrych rekach.
Moja ocena
Holistyczne Piękno
kategoria: Salony kosmetyczne
obsługa: 6
oferta: 6
jakość usług: 6
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6