Widok

Miejsce na imprezę firmową

Ktoś ostatnio organizował takie spotkanie?

Jak wybrac odpowiednie miejsce i jak to ogólnie ogarnąć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podobno karczma zagroda polska w Sopocie jest fajna na imprezy, ale kumpela tam była ze swoją poprzednią firmą. Tam, gdzie ja byłam, nie mogę polecić niczego na 100%. Nie było źle, ale bez rewelacji.

Jak ogarnąć?
Najpierw dowiedz się, jaki masz budżet. Potem wyślij zapytanie do kilku miejsc, koniecznie podaj datę imprezy. Już na tym etapie niektóre miejsca mogą odpaść, bo nie będą mieli wolnego. Potem decydujesz o jedzeniu (tu kłania się budżet) - jako szwedzki stół, czy na zasadzie obiadu, samo konkretne żarcie, czy też napoje, desery, ciasta. Alkohol - własny czy bierzesz z danego miejsca? Sporo rzeczy do dogadania, ale jak już się ustali, to potem zostaje tylko zapłacić za fakturę i dobrze się bawić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

>jak to ogólnie ogarnąć?

Jaqu, wrzuć jakiś wzorzec albo ideę. Naszemu pokoleniu bez romantyków, bohaterów i rewolucjonistów będzie ciężko, ale ten młody nieogar to już w ogóle ma pod górkę i pod ścianą xDDDD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wszystko zależy od budżetu i Waszych oczekiwań. Czy ma to być tylko kolacja z muzyką i alkoholem, czy może jeszcze jakieś rozrywki - warsztaty, live cooking, kabaret, roast, wieczór tematyczny...? Opcji jest dzisiaj mnóstwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na samym początku odpowiedz sobie na kilka pytań, między innymi: co chcesz zorganizować? W jakim celu? Dla kogo? Kiedy? Ustalenie tematu spotkania oraz potencjalnej listy gości to połowa sukcesu. Tematyka konferencji powinna zainteresować uczestników oraz odpowiadać na zapotrzebowania rynku, zanim podejmiesz decyzję o jej organizacji Polecam po prostu zbadać zainteresowanie. Kilka podpowiedzi jest w tym artykule:
http://www.serfin.pl/24264,konferencja-biznesowa-dopieta-na-ostatni-guzik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli szukalibyście odpowiedniego miejsca w Gdańsku, to polecam Hotel Logos. Organizują rewelacyjne przyjęcia, w tym imprezy integracyjne. Podchodzą indywidualnie i z pomysłem do realizacji zamówienia. Warto skorzystać z ich oferty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy oraganizacji roznego rodzaju imprez firmowych, kursow, szkolen najwazniejsze to dowiedziec sie co dany obiekt oferuje. Fajnym miejscem na tego typu spotkania jest Hostel UMED w Łodzi. Maja swoja strone internetowa a w razie jakichkolwiek pytan można do nich zadzwonic i wszystko bardzo szczegołowo wyjaśnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest to zadziwiające, ze można do nich zadzwonić i wyjaśnią.
W innych hotelach nie ma telefonów, a jeśli jakimś cudem taki jest to nic nie wyjaśniają.
Całe szczęście jest ten jeden jedyny w Łodzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moze nie zabrzmiało to tak jak chcialem... ehh.. Mialem na mysli to ze nie w kazdym hotelu jest tak miła obsługa. W niektórych miejscach osoby na recepcji zachowuja sie jaby pracowały za kare. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sam byłem odpowiedzialny za integrację w firmie i skorzystałem z pomocy specjalistów. Amer event zajęli się wszystkim kompleksowo. Ja wynająłem salę a oni przemienili ją w Dziki Zachód. Jedzenie, dekoracje, konkurencje - wszystko było. Mechaniczny byk to był hit imprezy :) Potrafili zaangażować ludzi, wszyscy się świetnie bawili.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydaje mi się, że najlepszą opcją będzie urządzenie standing party, ze szwedzkim stołem i muzyką. Jest to teraz popularne a przez to, że goście nie siedzą przy stolikach, można się ze sobą integrować co jest ważne w firmie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja firma ma oddział główny w Krakowie i raz w roku robią "konferencję" dla pracowników. W sumie to jest trzydniowa impreza i zawsze prezes organizuje jakąś atrakcję, survival, rejs, grę miejską, a w tym roku było zwiedzanie Wawelu i Podziemi pod rynkiem głównym. To była moja pierwsza impreza w tej firmie i było naprawdę super. Już planuję wybrać się na wiosnę na jakiś długi weekend i na pewno chciałabym coś zwiedzić z tym samym przewodnikiem https://krakkos.pl/, bo fajnie opowiadał i potrafił nas zainteresować :).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na imprezę firmową spokojnie mogę polecić Ci Betlejem w Lęborku. Organizowałem tam imprezę dla swoich pracowników i było super. Właścicielka pani Katarzyna bardzo miłą osoba, chętnie mi pomogła przy całej organizacji imprezy. Sam lokal i okolica idealnie nadaje się na takie imprezy jest duża sala, i duży ogród. Serwują dobre jedzenie i mają dobry serwis kelnerski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto skorzystać z oferty hotelu Logos w Gdańsku. Organizują super imprezy i mają doskonałe warunki. Wszystko począwszy od jedzenia, a skończywszy na muzyce i wystroju jest dopracowane, co do najdrobniejszych szczegółów. Obsługa profesjonalna i bardzo sympatyczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


A jaki jest cel takiej imprezy? Wyjazd integracyjny po prostu?
_____________________
https://www.ecomart.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę wam polecić http://www.tech365.pl/wyjatkowe-imprezy-firmowe-na-poziomie/ fantastyczna zabawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ostatnio organizowałem imprezę firmowa w restauracji Orzeł. Spokojnie mogę ich polecić. O wszystko zadbali. Przygotowali pierwszorzędną imprezę ze świetnym jedzenie i dobra muzyką. Spokojnie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ja polecam świetny hotel Radom https://ugrubego.pl idealny na imprezę firmową ale również na ślub.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Muza musi grać. (2299 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

Życie po śmierci (3 odpowiedzi)

W związku z tematem na forum. Zjedzony banana owoc bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz...

Muzyka lekka, łatwa i przyjemna czy... ? (10 odpowiedzi)

https://www.youtube.com/watch?v=l6djoOEjwNY Zaglądam, z ciekawości na Festiwal Opolski...

do góry