Widok
Mieszane uczucia
Korzystałam z usług Pani dietetyk, niestety nie mogę podzielić zachwytów.
Na początku byłam zadowolona-diety były ciekawe, urozmaicone, czułam ze jestem"zadbaną" pacjentką.
Niestety po jakimś czasie zmieniło się to na gorsze.
Problemy z umówieniem się na spotkania, diety z produktami, których nie lubię, pomimo ustalenia wcześniejszego jakich rzeczy nie jem.
jadłospisy z błędami typu w składnikach "kasza" w przepisie "ziemniaki" powtarzały się nagminnie.
zrezygnowałam z usług-zmieniłam dietetyka.
Niestety dwoje z moich znajomych również bardzo się rozczarowało.
Pani Paulina jest młodą osobą, mam wrażenie ze bardzo zajętą. Nie wszystkich pacjentów traktuje jednakowo. Są na rynku inni.
Na początku byłam zadowolona-diety były ciekawe, urozmaicone, czułam ze jestem"zadbaną" pacjentką.
Niestety po jakimś czasie zmieniło się to na gorsze.
Problemy z umówieniem się na spotkania, diety z produktami, których nie lubię, pomimo ustalenia wcześniejszego jakich rzeczy nie jem.
jadłospisy z błędami typu w składnikach "kasza" w przepisie "ziemniaki" powtarzały się nagminnie.
zrezygnowałam z usług-zmieniłam dietetyka.
Niestety dwoje z moich znajomych również bardzo się rozczarowało.
Pani Paulina jest młodą osobą, mam wrażenie ze bardzo zajętą. Nie wszystkich pacjentów traktuje jednakowo. Są na rynku inni.
Moja ocena
Gabinet Dietetyki Medycznej
kategoria: Dietetycy, leczenie otyłości
obsługa: 3
jakość usług: 3
czas oczekiwania: 5
przystępność cen: 5
ocena ogólna: 3
3.8
* maksymalna ocena 6