Korzystałam z usług Pani dietetyk, niestety nie mogę podzielić zachwytów.
Na początku byłam zadowolona-diety były ciekawe, urozmaicone, czułam ze jestem"zadbaną" pacjentką.
Niestety po jakimś czasie zmieniło się to na gorsze.
Problemy z umówieniem się na spotkania, diety z produktami, których nie lubię, pomimo ustalenia wcześniejszego jakich rzeczy nie jem.
jadłospisy z błędami typu w składnikach "kasza" w przepisie "ziemniaki" powtarzały się nagminnie.
zrezygnowałam z usług-zmieniłam dietetyka.
Niestety dwoje z moich znajomych również bardzo się rozczarowało.
Pani Paulina jest młodą osobą, mam wrażenie ze bardzo zajętą. Nie wszystkich pacjentów traktuje jednakowo. Są na rynku inni.